Dominik Jasiński dla MIMA bags

Torba to coś, co pozwala się wyróżnić w tłumie. Zwłaszcza taka, która wyraźnie czerpie inspirację ze świata sztuki. Współpraca marki MIMA bags Maciej Muszyński oraz Dominika Jasińskiego, jednego z najzdolniejszych artystów młodego pokolenia, pokazuje, że artyzm i moda mogą stanowić nierozerwalny związek. Owocem tego niecodziennego spotkania sztuki użytkowej i artystycznej jest linia oryginalnych toreb „Jasiński for MIMA” z kolekcji MIMA Art.

„Jasiński for MIMA” to linia unikatowych torebek stworzona przez Macieja Muszyńskiego z MIMA bags oraz Dominika Jasińskiego – artystę, którego twórczości nie można zamknąć w ramy i opisać w kilku słowach.

Jasiński to jeden z czołowych i najbardziej utalentowanych malarzy młodego pokolenia. To autor ponad 40 wystaw w Polsce i za granicą. W ciągu ostatnich lat zachwycił środowisko artystyczne, autorytety, zdobył uznanie krytyków, a liczba wiernych fanów jego malarstwa stale się powiększa. Teraz twórczość Dominika Jasińskiego będą mogły poznać również wielbicielki niecodziennych toreb i prawdziwie modowe indywidualistki.

W ofercie marki MIMA bags są dwie kolekcje: inspirowana grafikami z recyklingu MIMA Eko oraz czerpiąca z twórczości artystów MIMA Art. Torby z najnowszej kolekcji MIMA Art to prawdziwe dzieła sztuki z miejskim charakterem. Inspiracja sztuką i jednocześnie funkcjonalność, a także staranne wykończenie oraz solidne wzmocnienie konstrukcji to coś, co je wyróżnia. Każda torba z linii „Jasiński for MIMA” jest unikatowa. Każdy egzemplarz powstaje z innego połączenia grafik, stworzonych przez artystę. To, co różnicuje poszczególne torby to także inne połączenie taśm i rozmiary. Decydując się na taki dodatek, można mieć pewność, że jest jedyny w swoim rodzaju. Torby stworzone przy współpracy z Dominikiem Jasińskim adresowane są do osób z charakterem, które interesują się sztuką i lubią podkreślać intrygującymi akcesoriami swoją indywidualność.

Torby MIMA bags można nabyć tu: mima-bags.shwrm.com Cena: 399 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj