„Przyłapani na modzie” w październiku

Jak mawiała słynna projektantka Coco Chanel „moda przemija, styl pozostaje”. W myśl tej zasady w kolejnej edycji akcji „Przyłapanych na modzie” Galeria Krakowska szukała ciekawie ubranych osób, które swoim stylem potrafią wyrazić siebie, pokazać swój charakter i osobowość.

Ciemnych odcieni czerwieni – bordo i burgundu nie mogło zabraknąć w obecnym sezonie. Michał połączył ten kolor z jasnymi spodniami i czerwonymi trampkami oraz z modną płócienną torbą. Kolejnym trendem jesieni jest styl punk, który zaprezentowały Karolina i Magdalena. Oryginalny, różowy kolor włosów podkreśliły ciemne ubrania. Tej jesieni warto postawić również na jasne, pastelowe kolory. Takie zestawienie okazało się sukcesem w przypadku Dominiki, która dodała do swojej stylizacji brązową torebkę.

W drugiej odsłonie październikowej akcji „Przyłapanych na modzie” głównym elementem ubioru była sukienka lub spódnica. Z okazji Dnia Spódnicy Galeria Krakowska poszukiwała stylowo ubranych kobiet. Jak się okazało nawet niesprzyjająca pogoda nie przeszkodziła paniom stworzyć oryginalnych stylizacji. Najbardziej akcentowanym jesiennym trendem jest skóra. Paulina jasną spódnicę, bluzkę i buty, a także rajstopy zestawiła z brązową skórzaną kurtką. Z kolei Dominika i Katarzyna postawiły na klasyczne połączenie czerni z bielą. Podobną stylizację zaprezentowała Weronika, która czerń i biel przełamała czerwoną torebką i złotym naszyjnikiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here