Intymnie po brazylijsku – Depilacja miejsc intymnych

Całkowita depilacja miejsc intymnych już w starożytności była uznawana za wzór kobiecego piękna. Dzisiejsze kanony również przywodzą na myśl idealnie gładkie ciało. Obecnie najmodniejszym trendem w depilacji okolic intymnych jest bikini brazylijskie. Brazyliana polega na usunięciu wszystkich włosów ze wzgórza łonowego, warg sromowych i między pośladkami. Najlepszy i najtrwalszy efekt oraz idealną gładkość gwarantuje zabieg z użyciem wosku. Profesjonalny i szybki zabieg depilacji można wykonać w wyspecjalizowanych salonach Time for Wax.

Bikini brazylijskie to najczęściej wybierana depilacja intymna – aż 70 proc. kobiet depilujących się woskiem decyduje się właśnie na tę formę. Całkowita gładkość okolic bikini pozwala czuć się kobietom pięknie i atrakcyjnie w każdej sytuacji. Dzięki niej kobiety czują się pewniej, bardziej komfortowo i higienicznie, nie tylko na co dzień, ale również w trakcie menstruacji czy też w łóżku. Badania seksuologiczne dowodzą, że brazyliana bezpośrednio wpływa na wzrost poczucia atrakcyjności u kobiet, a tym samym może polepszyć życie seksualne w związku i zwiększyć intensywność doznań erotycznych. Mężczyźni także uwielbiają bikini brazylijskie – według nich to właśnie kobiety, dbające w ten sposób o okolice intymne, są najseksowniejsze!

Time for braziliana!

Depilację miejsc intymnych warto wykonywać w wyspecjalizowanych salonach depilacji woskiem, w których zachowane są wysokie standardy higieny oraz gdzie zabiegi wykonuje doświadczony i dobrze wyszkolony personel. W Time for Wax wykonuje się zabiegi depilacji bikini przy użyciu gorącego wosku w dwóch odmianach: klasycznego wosku paskowego oraz bezbolesnego wosku Magic Wax, przygotowanego specjalnie do depilacji delikatnych okolic. Jest to autorski wosk, stworzony na bazie naturalnych składników, który minimalizuje ból w trakcie zabiegu i redukuje podrażnienia po depilacji. Efekt gładkiej skóry utrzymuje się do  3-4 tygodni, w zależności od tego, jak szybko rosną u danej osoby włosy.

Jak przebiega zabieg depilacji brazylijskiej?

1.Rozgrzany wosk nakładany jest szpatułką na depilowaną część ciała, a następnie zrywany za pomocą bawełnianego paska (wosk klasyczny) lub bezpośrednio w zastygniętej formie (Magic Wax).

2.Dla komfortu wykonywanego zabiegu kosmetyczka może poprosić o pomoc przy naciąganiu skóry w trakcie depilacji.

3.Po depilacji miejsc intymnych należy samodzielnie posmarować skórę oliwką lub balsamem wskazanym przez kosmetyczkę

W celu zredukowania bólu i nieprzyjemnego odczucia przy depilacji Time for Wax stworzył zabieg depilacji przy użyciu bezpaskowego wosku Magic Wax, który minimalizuje ból w trakcie i podrażnienia po zabiegu.

Jak przygotować się do zabiegu?

Dla uzyskania pożądanych efektów depilacji woskiem włosy powinny mieć długość od 0,5 do 1 cm. Jeśli włosy będą zbyt krótkie, niemożliwe będzie ich dokładne usunięcie, natomiast przy ich większej długości w trakcie zabiegu możemy odczuwać nieprzyjemne szarpanie. Przed depilacją woskiem nie należy stosować na depilowaną partię ciała tłustych kremów, balsamów i olejków. Należy zrezygnować również z opalania się i korzystania z solarium przed depilacją, a także bezpośrednio po niej.

Jak dbać o skórę po depilacji bikini?

Delikatna i wrażliwa skóra okolic bikini bezpośrednio po depilacji może być lekko podrażniona i zaczerwieniona. Efekt idealnie gładkiej i miękkiej skóry pojawi się po 2, 3 dniach. Po zabiegu należy unikać pływania w chlorowanej lub słonej wodzie, korzystania z sauny, czy wykonywania ćwiczeń. Do tych czynności można wrócić, kiedy zniknie zaczerwienienie skóry. Warto tez pamiętać, aby nie używać maszynki do golenia pomiędzy depilacjami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj