Anniss – Kolekcja BHP AW 2013/14

Kolekcja BHP AW 2013/14 inspirowana jest ubraniami ochronnymi i ostrzegawczymi stosowanymi przy pracach wysokiego ryzyka.Charakterystyczne elementy odblaskowe spełniające funkcje ostrzegawcze zostały przekształcone w dekoracje i dodatki takie jak jak pasy, klamry, zapięcia.Elementy zabezpieczające jak na przykład metalowe oczka stosowane w odzieży antyprzepięciowej stały się deseniem zdobiącym kurtki, bluzy i sukienki. Podziały geometryczne oraz kroje bluz płaszczy i tunik odnoszą się do prostych krojów odzieży ochronnej. Kolekcję cechuje przede wszystkim lekkość zastosowanych materiałów, w przeciwieństwie do ubioru ochronnego, gdzie kombinezon jest pancerną powłoką przez stosowanie ciężkich materiałów, które mają spełniać wszystkie zasady bezpieczeństwa. Ciężkim elementom nadano lekkości i szlachetności dzięki zastosowaniu materiałów takich jak: wełna, boucla, naturalny filc z wełny owczej, bawełna impregnowana oraz naturalna skóra licowa.

Anniss – informacje o projektantce

Anniss to marka stworzona przez Anię Syczewską w 2011 r. Oferuje kolekcje damskie oraz męskie, o mocno ukształtowanej estetyce, na granicy kostiumu i mody subkulturowej.

Dewizą marki jest projektowanie w duchu rock’n’roll’owej awangardy i rebelianckiej estetyki z zachowaniem maximum indywidualności każdego projektu. Wszystkie kolekcje odszywane są w Polsce w większości z włoskich tkanin, a poszczególne egzemplarze powstają w krótkich seriach.

Anniss to marka spełniająca wymagania ludzi odważnych zdecydowanych, pewnych siebie, bezkompromisowych oraz wszystkich młodych duchem buntowników pragnących unikatowo wyrazić siebie.

Więcej informacji na stronie projektantki: www.anniss.eu

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj