Delikatne i dokładne golenie na sucho

Delikatne i dokładne golenie na sucho dzięki nowym, ulepszonym głowicom golarek Philips PowerTouch

Gdy golenie na mokro powoduje podrażnienia skóry postaw na wygodniejsze, szybsze rozwiązanie – wybierz PowerTouch – golarkę, która gwarantuje skuteczność brzytwy przy 100% bezpieczeństwie dla skóry. Golenie na sucho może być tak samo dokładne jak na mokro, jeśli tylko zastosujemy golarkę z precyzyjną ruchomą głowicą golącą oraz ostrzami ComfortCut! Poznaj zalety nowej linii Philips PowerTouch!

PowerTouch to najszybszy sposób na poranne golenie, jednocześnie skuteczny i bezpieczny – idealny dla skóry wrażliwej. Dzięki PowerTouch golenie nie zajmuje wiele czasu – zaledwie kilka minut – nie wymaga też precyzji i skupienia jak podczas tradycyjnego golenia na mokro. Dlaczego?

Ostrza ComfortCut łagodnie suną po skórze i zapewniają dokładność golenia. Zaokrąglone krawędzie gwarantują bezpieczeństwo, brak podrażnień i pełną wygodę. Ruchome głowice Flex&Float automatycznie dostosowują się do konturów twarzy i szyi pozwalając, aby włosy docierały jak najbliżej linii cięcia – tuż przy skórze. Komora na włosy z systemem QuickRinse zapewnia wygodę użytkowania oraz czyszczenia – po użyciu wystarczy opłukać głowicę golarki pod strumieniem bieżącej wody.

Golarka PowerTouch PT711 posiada wygodny sieciowy system zasilania zapewniający stałą moc. Skuteczne ostrza, ruchoma głowica oraz wygodny, ergonomiczny uchwyt zapewniają szybkie i dokładne golenie w kilku ruchach!

PowerTouch P723, PT727, PT731 oraz PT737 zostały wyposażone w wydajny sieciowy i akumulatorowy system zasilania. Dzięki energooszczędnej, dającej duże możliwości baterii litowo-jonowej po każdym ładowaniu można cieszyć się większą liczbą cykli golenia. Ponad 45 minut to około 15 cykli golenia – po 8 godzinach ładowania. Szybkie trzyminutowe ładowanie wystarczy na jedno golenie. Wyświetlacz diodowy informuje Cię o stanie akumulatora – niskim poziomie naładowania, pełnym naładowaniu, trwającym ładowaniu oraz o konieczności wymiany głowic.

PowerTouch PT731 oraz PT737 dysponują dodatkowym wysuwanym trymerem do przycinania bokobrodów i regulacji wąsów.

Spośród nowych golarek PowerTouch wybierz model dla siebie!

Rekomendowane ceny detaliczne golarek PowerTouch wynoszą:

  • PT711 – 220 zł
  • PT723 – 264 zł
  • PT727 – 264 zł
  • PT731 – 308 zł
  • PT737 – 308 zł

2 KOMENTARZE

  1. używam aquatoucha 890 z trymerem i super sobie radzi. wcześniej goliłem się jednorazówkami i miałem już dość… golarka elektryczna to jest to

  2. Jak na taki sprzęt, to ceny są całkiem niezłe. Nie polecam nikomu kupować najtańszych golarek jakichś nieznanych firm, bo sam kiedyś popełniłem ten błąd i poza tym, że efekty golenia były marne, to jeszcze o serwisie z prawdziwego zdarzenia mogłem zapomnieć. Zdecydowanie lepiej wydać trochę więcej, ale mieć porządną, markową maszynkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj