Delikatne i dokładne golenie na sucho

Delikatne i dokładne golenie na sucho dzięki nowym, ulepszonym głowicom golarek Philips PowerTouch

Gdy golenie na mokro powoduje podrażnienia skóry postaw na wygodniejsze, szybsze rozwiązanie – wybierz PowerTouch – golarkę, która gwarantuje skuteczność brzytwy przy 100% bezpieczeństwie dla skóry. Golenie na sucho może być tak samo dokładne jak na mokro, jeśli tylko zastosujemy golarkę z precyzyjną ruchomą głowicą golącą oraz ostrzami ComfortCut! Poznaj zalety nowej linii Philips PowerTouch!

PowerTouch to najszybszy sposób na poranne golenie, jednocześnie skuteczny i bezpieczny – idealny dla skóry wrażliwej. Dzięki PowerTouch golenie nie zajmuje wiele czasu – zaledwie kilka minut – nie wymaga też precyzji i skupienia jak podczas tradycyjnego golenia na mokro. Dlaczego?

Ostrza ComfortCut łagodnie suną po skórze i zapewniają dokładność golenia. Zaokrąglone krawędzie gwarantują bezpieczeństwo, brak podrażnień i pełną wygodę. Ruchome głowice Flex&Float automatycznie dostosowują się do konturów twarzy i szyi pozwalając, aby włosy docierały jak najbliżej linii cięcia – tuż przy skórze. Komora na włosy z systemem QuickRinse zapewnia wygodę użytkowania oraz czyszczenia – po użyciu wystarczy opłukać głowicę golarki pod strumieniem bieżącej wody.

Golarka PowerTouch PT711 posiada wygodny sieciowy system zasilania zapewniający stałą moc. Skuteczne ostrza, ruchoma głowica oraz wygodny, ergonomiczny uchwyt zapewniają szybkie i dokładne golenie w kilku ruchach!

PowerTouch P723, PT727, PT731 oraz PT737 zostały wyposażone w wydajny sieciowy i akumulatorowy system zasilania. Dzięki energooszczędnej, dającej duże możliwości baterii litowo-jonowej po każdym ładowaniu można cieszyć się większą liczbą cykli golenia. Ponad 45 minut to około 15 cykli golenia – po 8 godzinach ładowania. Szybkie trzyminutowe ładowanie wystarczy na jedno golenie. Wyświetlacz diodowy informuje Cię o stanie akumulatora – niskim poziomie naładowania, pełnym naładowaniu, trwającym ładowaniu oraz o konieczności wymiany głowic.

PowerTouch PT731 oraz PT737 dysponują dodatkowym wysuwanym trymerem do przycinania bokobrodów i regulacji wąsów.

Spośród nowych golarek PowerTouch wybierz model dla siebie!

Rekomendowane ceny detaliczne golarek PowerTouch wynoszą:

  • PT711 – 220 zł
  • PT723 – 264 zł
  • PT727 – 264 zł
  • PT731 – 308 zł
  • PT737 – 308 zł

2 KOMENTARZE

  1. Jak na taki sprzęt, to ceny są całkiem niezłe. Nie polecam nikomu kupować najtańszych golarek jakichś nieznanych firm, bo sam kiedyś popełniłem ten błąd i poza tym, że efekty golenia były marne, to jeszcze o serwisie z prawdziwego zdarzenia mogłem zapomnieć. Zdecydowanie lepiej wydać trochę więcej, ale mieć porządną, markową maszynkę.