MOSCHINO stylizuje akcesoria do Samsung GALAXY Note 3

moschino-love-005-set-allPosiadanie nowoczesnego telefonu to dla wielbicieli mody i znawców dobrego stylu podstawa. Jednak nawet najbardziej rozwinięta technologia potrzebuje odpowiedniej, stylowej oprawy. Samsung sięgnął do świata mody – z okazji jubileuszu kultowej marki MOSCHINO, powstały wyróżniające się akcesoria do telefonu Samsung GALAXY Note 3, które podbiją ulice wielkich miast.

Ekskluzywna i wyjątkowa, barwna i prowokująca, taka jest marka MOSCHINO, którą na całym świecie znają i cenią setki tysięcy osób. Od 21 września br. MOSCHINO oficjalnie rozpoczęła współpracę z Samsung i ubiera już nie tylko gwiazdy i wielbicieli luksusowej mody, ale także… ikonę technologicznego stylu – Samsung GALAXY Note 3. Ultranowoczesny, nieszablonowy smartfon, dzięki akcesoriom od MOSCHINO stanie się nie tylko niezbędnym elementem codziennego życia, ale także wyjątkowym dodatkiem do każdej, nawet najbardziej niezwykłej kreacji.

Marka MOSCHINO zawsze sięga po nieszablonowe, nieco prowokacyjne pomysły. Włoski dom mody proponuje miękką, teksturowaną obudowę z delikatnymi przeszyciami przywołującą na myśl ponadczasową stylistykę klasycznych notatników. Dodatkowo, na tylnej obudowie znalazły się wielkie złote litery – logo marki, które podkreślają jej ekscentryczny charakter. To jednak nie jedyna propozycja, jaką przygotowała MOSCHINO. Powrót do klasyki, z lekką nutką szaleństwa – włoski dom mody proponuje też białe obudowy, na których znalazły się wielkie kolorowe serca – rozpoznawalny, nieodłączny element ich historii.

Kolekcja linii akcesoriów MOSCHINO dla Samsung GALAXY Note 3 będzie dostępna na całym świecie w najlepszych butikach oferujących luksusowe marki odzieżowe, wraz z wejściem do sprzedaży kolekcji wiosenno-letnich 2014*.

*Dostępność poszczególnych produktów będzie się różnić w zależności od kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj