Nowy Head&Shoulders Total Care: męski sposób – prosty sposób!

HS_TotalCareMy kobiety kochamy rytuały: codzienna pielęgnacja, zakupy czy spotkanie z przyjaciółką przy kawie to dla nas chwile prawdziwej przyjemności, które mogłyby trwać bez końca. Mężczyźni natomiast wolą szybkie i proste rozwiązania, cenią sobie też rzeczy wysoce funkcjonalne, ale zarazem intuicyjne w użyciu. Przykład? Chociażby niezbędny w dzisiejszych czasach smartfon – technologicznie skomplikowany, oferujący wiele korzyści, a jednocześnie wyjątkowo łatwy w obsłudze. Są to cechy, których mężczyźni oczekują nie tylko od telefonów, komputerów czy samochodów, ale także od produktów do pielęgnacji. Dlatego eksperci Head&Shoulders stworzyli szampon Total Care, który oferuje aż 3 korzyści w 1 butelce: głęboko oczyszcza, działa przeciwłupieżowo, a także odżywia włosy, ułatwiając ich układanie. To kompletny produkt do pielęgnacji włosów i skóry głowy, dlatego poleć go swojemu partnerowi już dziś!

High tech dla włosów

W dzisiejszym zabieganym świecie mężczyźni potrzebują prostych, a zarazem skutecznych rozwiązań, które działają szybko i dają natychmiastowe rezultaty. Dotyczy to również produktów do codziennej pielęgnacji – idealny męski szampon musi spełniać kilka warunków: doskonale oczyszczać, działać przeciwłupieżowo, ułatwiać układanie włosów, ładnie pachnieć, dobrze się spłukiwać, a co więcej, jego stosowanie powinno być łatwe i szybkie, bo mężczyźni nie lubią tracić czasu w łazience. W przypadku kobiet sprawa wygląda inaczej: dla nas sam proces używania różnych kosmetyków jest ważną częścią rytuałów pielęgnacyjnych, dlatego też jesteśmy skłonne poświęcić zabiegom upiększającym więcej czasu. Tymczasem dla mężczyzn liczy się efekt. W odpowiedzi na męskie oczekiwania, eksperci Head&Shoulders stworzyli nowy szampon Head&Shoulders Total Care, oferujący aż 3 korzyści w 1 butelce:

  • głębokie oczyszczanie
  • działanie przeciwłupieżowe
  • odżywianie włosów i ułatwienie ich układania.

Zawarte w szamponie specjalne składniki aktywne usuwają z włosów wszelkie zanieczyszczenia, takie jak pot, sebum czy pozostałości produktów do stylizacji, natomiast dzięki technologii ZPT, szampon Head&Shoulders Total Care, stosowany regularnie, usuwa do 100% łupieżu już od pierwszego mycia. Ponadto, kosmetyk ten odżywia włosy oraz ułatwia ich układanie. Nowy szampon Total Care to kompleksowe rozwiązanie dla nowoczesnych mężczyzn i prawdziwy high tech w butelce, który mimo technologicznego zaawansowania i wielozadaniowego działania nadal pozostaje łatwy i szybki w użyciu.

Total Care funkcja 1. – totalne oczyszczenie

Podstawowym zadaniem dobrego męskiego szamponu jest oczyszczanie włosów i skóry głowy w sposób szybki i łatwy. Taki właśnie jest nowy Head&Shoulders Total Care, który dzięki specjalnej kompozycji składników aktywnych – surfaktantów, efektywnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, takie jak brud, kurz, pot czy pozostałości produktów do stylizacji.

Total Care funkcja 2. – niezawodne działanie przeciwłupieżowe

Z badań wynika, że aż 50% mężczyzn boryka się z problemem łupieżu. A przecież by działać efektywnie i skutecznie, muszą oni mieć pewność, że ich uwagi nie rozproszą takie czynniki jak łupież czy swędząca skóra głowy. Rozwiązaniem problemu jest Head&Shoulders Total Care z technologią ZPT, który, stosowany regularnie, usuwa do 100% łupieżu i dba o skórę głowy już od pierwszego mycia.

Total Care funkcja 3. – odżywienie i łatwe układanie

Mężczyźni najczęściej noszą krótko przystrzyżone włosy, które, by wyglądać atrakcyjnie, muszą dobrze się układać. Nie są oni jednak skłonni poświęcić im tyle czasu ile kobiety. Co więcej, oczekują oni, że włosy będą prezentowały się nienagannie bez specjalnych zabiegów, natychmiast po porannym prysznicu! Naukowcy Head&Shoulders wzięli to pod uwagę – nowy Total Care, dzięki wyjątkowej kompozycji składników odżywczych zapewnia ochronę włosom i sprawia, że układają się one dokładnie tak, jak chce ich właściciel.

Dodatkowe korzyści

Nowy Head&Shoulders Total Care to nie tylko wyjątkowe korzyści dla włosów i skóry głowy, ale także przyjemność stosowania. Jest to zasługą m.in. specjalnej kompozycji zapachowej o nazwie „Cobalt”, którą określa się także jeden z kolorów: niezwykły, energetyczny odcień niebieskiego. Okazuje się, że kolory i zapachy mogą mieć ze sobą wiele wspólnego, bo zapach nowego szamponu Head&Shoulders Total Care jest równie hipnotyzujący, a przy tym rześki i świeży.

Prosty męski sposób na idealne, do 100% wolne od łupieżu włosy? Nowy szampon Head&Shoulders Total Care – aż 3 korzyści w 1 butelce: głębokie oczyszczenie, działanie przeciwłupieżowe oraz odżywienie włosów i ułatwienie ich układania. To kompleksowe rozwiązanie, które spełni wszystkie oczekiwania Twojego partnera, dlatego śmiało poleć go mu już dziś!

Sugerowana regularna cena detaliczna

  • Przeciwłupieżowy szampon Head&Shoulders Total Care: 200ml – 11,99 zł
  • Przeciwłupieżowy szampon Head&Shoulders Total Care: 400ml – 19,99 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj