Stylowy mężczyzna na Dzień Chłopaka

torby SUSHI (2)Chłopak, mężczyzna, facet. Lat 15, 30 czy 50. Uczeń, student, architekt, businessman. Jakkolwiek różni bywają tak wszystkich łączy jedno – 30-ego września, na ten jeden dzień, wszyscy stają się chłopcami. Jak to możliwe? Może nie wszystkie z Was pamiętają, ale panowie też mają swoje święto. I nie jest to bynajmniej dzień mężczyzny. Jest to po prostu Dzień Chłopaka.

I tu może pojawić się zagwozdka – jaki zrobić mu prezent? Bo przecież portfel kupiłaś mu już na urodziny, perfum na święta, zegarek na rocznicę… co teraz? Mamy na to radę, czy będzie to uczeń, student, architekt czy też businessman. Spraw mu modną i funkcjonalną torbę na laptopa, a nie będziesz musiała czekać długo, aby Twój chłopak zamienił się w stylowego mężczyznę.

Możesz sobie pomyśleć „torba dla faceta?” Zdecydowanie tak! Laptop, portfel, telefon, dokumenty – wszystko to bez czego mężczyzna nie rusza się z domu będzie mógł teraz spakować do stylowej męskiej torby.

Jaka więc powinna być idealna torba dla stylowego mężczyzny? Torba klasyczna i bardzo wygodna. Takie właśnie są torby SUSHI – praktyczne i modne.

Szeroki wybór toreb wykonanych ze skóry bądź tkaniny węglowej carbon. Eleganckie bądź sportowe. Nowoczesne bądź retro. W bogatej ofercie znajdziecie torby inspirowane słynnym torem wyścigowym znajdującym się niegdyś w Daytona Beach na Florydzie, a także stylizowane na lata 60-te. Posiadają regulowane paski do noszenia na ramię, co zwiększa komfort użytkowania, a także dużą ilość kieszeni i przegród, które pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy. Są to torby idealne dla nowoczesnego mężczyzny!

Całą ofertę marki SUSHI znajdziecie na stronie www.mobilefashion.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj