Né Comme Ça fashion & art boutique ma już rok!

nowa kolekcja Hédonist Nowa kolekcja Hédonist po raz pierwszy na wieszakach, recital Kacpra Duraja „Jey, Jey”, pyszny tort i fantastyczna atmosfera – tak świętowano pierwsze urodziny Né Comme Ça fashion & art boutique!

Z okazji pierwszych urodzin swojego butiku marka Né Comme Ça zorganizowała kameralny, ale bardzo stylowy bankiet. Dla urodzinowych gości był to nie tylko mile spędzony wieczór, ale także szansa na atrakcyjne zakupy! – Po raz pierwszy w butiku zaprezentowaliśmy nową kolekcję Hédonist, a dotychczasowe projekty można było tego wieczora kupić po bardzo atrakcyjnych cenach – mówi Sebastian Szrajber, główny projektant marki Né Comme Ça. Słowem najprzyjemniejsze zakupy jakie można sobie wyobrazić: z lampką wina, przy dźwiękach saksofonu, a do tego coś na osłodę.

Né Comme Ça Fashion & Art Boutique przy ulicy ofiar Oświęcimskich 19 we Wrocławiu to miejsce, w którym goszczą niebanalne idee, intensywne emocje i wyjątkowi ludzie. Otwarcie butiku było prawdziwym wyzwaniem. – Ponad rok temu wybraliśmy Wrocław jako pierwsze miasto, w którym pojawi się nasz butik. Świadomie i wbrew powszechnie panującej opinii, że modę można robić tylko w stolicy – mówi Sebastiam Szrajber, główny projektant marki. – Dziś wiemy, że nam się udało i możemy zdobywać kolejne rynki i przekonywać do siebie kolejnych klientów– dodaje.

Né Comme Ça to wrocławska marka odzieżowa. Już w chwili swego powstania kreowana była na tę, która rządzi. Nic zatem dziwnego, że swoje przesłanie kieruje do wszystkich, którzy nie zwykli słuchać zakazów, lecz lubują się w ich przekraczaniu. Lubi sylwetki ludzi odważnych, świadomych siebie, nieprzepraszających za to, kim są. Partnerką jest niełatwą, kapryśną, niegodzącą się na ustępstwa. Jednak tym, którzy odważą się po nią sięgnąć, gwarantuje piękno oraz sensualność, jakimi obdarzyć może prawdziwa władczyni. Marka ma na koncie dwie kolekcje F-Hooker i Rumor. W lipcu br. przy ul. Ofiar Oświęcimskich 19 we Wrocławiu, został otwarty pierwszy butik marki.

Né Comme Ça Fashion & Art Butique to miejsce, w którym można zrobić fantastyczne zakupy, ale także przestrzeń, w której promowane są wrocławskie talenty: początkujący projektanci, fotografowie, artyści, którzy inspirują się moda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj