Wirtualna Przymierzalnia w Rumi

Wirtualne-Przymierzalnie---Jak sprawdzić, czy przymierzana właśnie bluzka będzie pasować do wypatrzonych w innym sklepie spodni? Do tej pory można się było tego dowiedzieć dokonując zakupu obu rzeczy „w ciemno”. Te czasy odchodzą jednak do historii. Sytuację zmieni bowiem nowoczesna aplikacja – Wirtualna Przymierzalnia – która jest już dostępna na stronie internetowej Portu Rumia CH Auchan.

Ponad 60 proc. kobiet uzupełnia braki w szafie w galeriach handlowych. Idąc na zakupy odwiedzają one wiele sklepów, w których kupują poszczególne elementy ubioru. Każdy z nich muszą jednak przymierzać oddzielnie, nie mając możliwości zestawienia ich w jedną stylizację. Dla tych klientek, które chciałyby przed zakupem sprawdzić, czy kolor wybranej bluzki i krój wypatrzonych spodni różnych marek będą do siebie pasować, Port Rumia CH Auchan ma rozwiązanie.

„Dzięki aplikacji Wirtualna Przymierzalnia, która dostępna jest na naszej stronie internetowej, klientki mogą w domowym zaciszu wyczarować wymarzoną stylizację spośród produktów oferowanych przez najemców centrum” – tłumaczy Aleksandra Dubrawska, menedżer Portu Rumia CH Auchan.

Specjalna aplikacja umożliwia dowolne zestawianie ze sobą różnych części garderoby, dostępnych w internetowym katalogu galerii. Po jej uruchomieniu na ekranie pojawia się wirtualna modelka, na której można dowolnie przymierzać aż 300 dostępnych elementów, między innymi buty, bluzki, spódnice, sukienki, spodnie, płaszcze, kurtki czy dodatki.

„To wspaniałe rozwiązanie dla kobiet, które nie chcą tracić zbyt dużo czasu chodząc po galerii. Dzięki niemu, będą mogły na spokojnie sprawdzić kolekcje dostępne w wielu sklepach i dodatkowo stworzyć z nich indywidualny zestaw. Wirtualna Przymierzalnia pokaże więc co wyniknie z połączenia danych części garderoby i oszacuje budżet, potrzebny do zakupienia wybranych produktów” – mówi Ilona Niebał, stylistka, a także autorka bloga modowego CH Auchan.

Każdą wygenerowaną w programie stylizację można zapisać i wydrukować w postaci listy wybranych produktów do kupienia w sklepach galerii. Dzięki temu, skomponowany wirtualnie zestaw będzie można łatwo i szybko skompletować podczas zakupów w Porcie Rumia CH Auchan. Klientek nie zaskoczą ceny, gdyż program wygeneruje informację o koszcie całkowitym planowanych zakupów.

Aplikacja „Wirtualna przymierzalnia” dostępna jest na stronie internetowej Portu Rumia CH Auchan – www.portrumia.pl/przymierzalnia.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Przez 7 dni w tygodniu klienci galerii mają do dyspozycji ponad 80 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Przy Porcie Rumia mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe posiada blisko 2000 miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku. Więcej informacji na stronie internetowej www.portrumia.pl.