KIEDRO – Nowy najemca w Porcie Rumia CH Auchan

Port RumiaKiedro – sieć sprzedaży polskich strojów kąpielowych i nakryć głowy – dołączyła do najemców Portu Rumia CH Auchan. Salon o powierzchni 194 mkw. został otwarty 8 czerwca. To pierwszy sklep tej marki w Rumi, a szósty na Pomorzu.

Firma Kiedro powstała w 2003 roku. W jej ofercie znajduje się ponad 1200 modeli strojów kąpielowych czołowych producentów w Polsce takich jak: Gabbiano-Mewa Styl, Self, Lorin, Shepa, Hesz. Sieć Kiedro oferuje również szeroki wybór nakryć głowy, rajstop, skarpet i bielizny, a także sezonowo szale, rękawice, kąpielówki czy okulary przeciwsłoneczne.

Ofertę firmy Kiedro można znaleźć w ponad trzydziestu Centrach Handlowych. Więcej informacji na stronie www.kiedro.pl.

O Porcie Rumia Centrum Handlowe Auchan:

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Przez 7 dni w tygodniu klienci galerii mają do dyspozycji ponad 80 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Przy Porcie Rumia mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe posiada blisko 2000 miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku. Więcej informacji na stronie internetowej www.portrumia.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj