Szufladkowo zaprosi dzieci do swej bajecznej krainy

szufladkowo_05Jest kraina, gdzie w szufladach tętni życie. Już w najbliższą niedzielę mali goście Portu Rumia będą mieli okazję poznać to ekscytujące miejsce i mieszkających w nim bohaterów. Bezpłatny spektakl pt. „Szufladkowo” przeniesie wszystkich małych amatorów teatru do bajecznej kuchni, gdzie gadające sztućce i romantyczny kuchcik opowiedzą o sile miłości oraz o… zdrowym odżywianiu.

„Szufladkowo” to bajka, której akcja toczy się w królewskiej kuchni, zarządzanej przez pedantyczną kucharkę Eleonorę. Na co dzień poukładane miejsce odkrywa swoje prawdziwe oblicze wieczorem. Przekonuje się o tym młody Michaś, który zgłębia nie tylko tajemnice sztuki kulinarnej, ale i sekrety barwnego życia, toczącego się w kredensowych szufladach. Chłopiec zauważa, że mieszkające w szufladach sztućce darzą się gorącymi uczuciami. Wkrótce i on zapała miłością do pięknej królewny.

Bajka „Szufladkowo” to pouczająca historia mówiąca o sile potężnego uczucia, jakim jest miłość. W dodatku spektakl porusza kwestię zdrowego odżywiania wśród najmłodszych. Zakochany w królewnie kuchcik, dbając o zdrowie dziewczyny, zachęca ją do jedzenia owoców i warzyw, dostarczających wielu cennych witamin. Tym samym pokazuje on dzieciom, co warto jeść, aby zapewnić swojemu organizmowi niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników. Widowisko nie tylko edukuje najmłodszych miłośników teatru, ale i bawi, dostarczając całym rodzinom niezapomnianej rozrywki.

Spektakl odbędzie się w ramach cyklu „Niedziele jak z bajki”. W każdą trzecią niedzielę miesiąca galeria zaprasza na inne przedstawienie i inną opowieść. Cykl składa się ze spektakli dobranych w taki sposób, by rozbudzać dziecięcą wyobraźnię i kształtować wrażliwość maluchów. To również wspaniała okazja, by maluchy poznały świat aktorów i teatru.

Tajemnice skrywane w bajkowych szufladach najmłodsi widzowie odkryją w niedzielę, 14 lipca w Porcie Rumia CH Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Spektakl „Szufladkowo” zaprezentowany zostanie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00.

 

INFORMACJE DODATKOWE:

O Porcie Rumia CH Auchan:

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Przez 7 dni w tygodniu klienci galerii mają do dyspozycji ponad 80 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Przy Porcie Rumia mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe posiada blisko 2000 miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku. Więcej informacji na stronie internetowej www.portrumia.pl.

O Immochan:

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu galerii nowych projektów wynosi 300 tys. mkw. Więcej informacji na www.centraauchan.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj