Szufladkowo zaprosi dzieci do swej bajecznej krainy

szufladkowo_05Jest kraina, gdzie w szufladach tętni życie. Już w najbliższą niedzielę mali goście Portu Rumia będą mieli okazję poznać to ekscytujące miejsce i mieszkających w nim bohaterów. Bezpłatny spektakl pt. „Szufladkowo” przeniesie wszystkich małych amatorów teatru do bajecznej kuchni, gdzie gadające sztućce i romantyczny kuchcik opowiedzą o sile miłości oraz o… zdrowym odżywianiu.

„Szufladkowo” to bajka, której akcja toczy się w królewskiej kuchni, zarządzanej przez pedantyczną kucharkę Eleonorę. Na co dzień poukładane miejsce odkrywa swoje prawdziwe oblicze wieczorem. Przekonuje się o tym młody Michaś, który zgłębia nie tylko tajemnice sztuki kulinarnej, ale i sekrety barwnego życia, toczącego się w kredensowych szufladach. Chłopiec zauważa, że mieszkające w szufladach sztućce darzą się gorącymi uczuciami. Wkrótce i on zapała miłością do pięknej królewny.

Bajka „Szufladkowo” to pouczająca historia mówiąca o sile potężnego uczucia, jakim jest miłość. W dodatku spektakl porusza kwestię zdrowego odżywiania wśród najmłodszych. Zakochany w królewnie kuchcik, dbając o zdrowie dziewczyny, zachęca ją do jedzenia owoców i warzyw, dostarczających wielu cennych witamin. Tym samym pokazuje on dzieciom, co warto jeść, aby zapewnić swojemu organizmowi niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników. Widowisko nie tylko edukuje najmłodszych miłośników teatru, ale i bawi, dostarczając całym rodzinom niezapomnianej rozrywki.

Spektakl odbędzie się w ramach cyklu „Niedziele jak z bajki”. W każdą trzecią niedzielę miesiąca galeria zaprasza na inne przedstawienie i inną opowieść. Cykl składa się ze spektakli dobranych w taki sposób, by rozbudzać dziecięcą wyobraźnię i kształtować wrażliwość maluchów. To również wspaniała okazja, by maluchy poznały świat aktorów i teatru.

Tajemnice skrywane w bajkowych szufladach najmłodsi widzowie odkryją w niedzielę, 14 lipca w Porcie Rumia CH Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Spektakl „Szufladkowo” zaprezentowany zostanie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00.

 

INFORMACJE DODATKOWE:

O Porcie Rumia CH Auchan:

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Przez 7 dni w tygodniu klienci galerii mają do dyspozycji ponad 80 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Przy Porcie Rumia mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe posiada blisko 2000 miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku. Więcej informacji na stronie internetowej www.portrumia.pl.

O Immochan:

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu galerii nowych projektów wynosi 300 tys. mkw. Więcej informacji na www.centraauchan.pl.