Podaruj drugie życie swoim ubraniom na Vinted.pl

portal odzieżowy vinted.pl - odzież buty dodatkiKażda z nas przynajmniej raz w życiu stwierdziła „Nie mam co na siebie włożyć!” Czy i Ty wciąż kupujesz nowe ubrania, a ten problem wciąż nie znika? Chętnie pozbyłabyś się części swojej garderoby, ale szkoda Ci wyrzucać tych wszystkich fajnych rzeczy? Uwielbiasz zakupy, spotkania z przyjaciółkami i wielogodzinne rozmowy? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś twierdząco masz dużą szansę zostać Vintedzianką. Wystarczy, że wejdziesz na Vinted.pl i dołączysz do społeczności stylowych dziewczyn. Jest to doskonała alternatywa dla tych, które chcą wymienić swoją garderobę, bez wydawania fortuny na nowe ubrania.

Kupuj, sprzedawaj i wymieniaj się ubraniami

Vinted.pl daje Ci nieograniczoną możliwość zakupów, sprzedaży i bezgotówkowej wymiany ubrań – na stronie dostępnych jest już ponad 300 tysięcy rzeczy. W przeciwieństwie do innych tego typu serwisów, Vinted.pl nie pobiera żadnych opłat prowizyjnych od przeprowadzonych transakcji. To nie wszystko! Vinted.pl to także blog pełen inspiracji i porad modowych oraz bardzo aktywna społeczność dziewczyn, które chętnie spotykają się nie tylko na forum, lecz także w „realnym świecie”, organizując spotkania poświęcone wymianom odzieży. „Forum to bardzo ważna część Vinted.pl. Rozmawiamy niemal o wszystkim. Dzielimy się inspiracjami, doradzamy sobie nawzajem, ale też wspieramy się i wspólnie rozwiązujemy problemy – nie tylko te związane z modą. Forum ciągle się rozwija i przybywa nam nowych uczestniczek, zatem rozmowy nigdy nie milkną” – mówi Marta Klimowicz z Vinted.pl. Vintedzianki również doceniają forum, jako przyjazne i otwarte miejsce: „zawsze tu będzie miło, unikamy sporów, każdą niefajną sytuację staramy się szybko wyjaśniać” – potwierdza jedna z forumowiczek. Specjalnie dla tych, które są zawsze online Vinted.pl wprowadził aplikację dostępną na iPhony i smartfony. Dzięki temu, w każdej chwili można dodawać komentarze, zdjęcia i śledzić nowości. Społeczność Vinted.pl jest również obecna na facebooku, gdzie Vinted.pl ma już niemal 200 tysięcy fanek.

Drugie życie nie tylko dla ubrań

Korzystając z Vinted.pl masz szansę nie tylko podarować swoim ubraniom drugie życie, lecz także stać się przy tym bardziej świadomą i modną konsumentką. Wymiana to obecnie bardzo modny i coraz popularniejszy sposób nie tylko na tanią i kreatywną zmianę garderoby, lecz także na podróżowanie czy naukę nowych umiejętności. Niemal na całym świecie ludzie korzystają z serwisów oferujących wymiany książek, domów, samochodów czy ubrań. Jest to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się trendów wśród młodych konsumentów. Widać to doskonale na przykładzie strony couchsurfing.org, która od momentu założenia w 2002 roku zgromadziła ponad 2 mln użytkowników z całego świata. Dzięki stronie możesz zwiedzić cały świat, nie wydając przy tym fortuny na hotele. Przeczytałaś już wszystkie książki z Twojej domowej biblioteczki? – oddaj je lub wymień na inne. Zaoszczędzisz w ten sposób pieniądze, wymienisz swoją biblioteczkę i uratujesz życie kilku drzewom. Idąc tym tropem możesz podarować drugie życie swoim meblom, płytom, a teraz dzięki Vinted.pl również ubraniom.