Huit – stroje kąpielowe wiosna-lato 2013

Huit to ekskluzywna, francuska marka oferująca bieliznę oraz stroje kąpielowe w obwodach od 65 cm pod biustem i miseczkach A-E. Huit jest marką, należącą do grupy Wacoal Eveden, która poszerza swoją działalność na światowe rynki. Stylistyka marki Huit powiązana jest z motywem strojów nowoczesnych, ekskluzywnych i zawsze zgodnych z obowiązującymi trendami. W ofercie dostępne są zarówno konstrukcje pushup – tak bardzo popularne na polskim rynku, miękkie oraz lekko usztywniane. Najwyższej jakości materiały dają poczucie komfortu i piękna.

Kolekcja na sezon wiosna-lato 2013 została podzielona na trzy linie: TropicalFroest, FarnienteChic oraz ShinyCruise. Każda z nich oferuje linie zgodne z tematyką fazy. Zapraszamy na pokład!

TropicalForest:

Sportowy styl linii Acapulco Loco w kolorze pięknego różu. Dopasuj idealny komplet dla siebie: do wyboru trzy konstrukcje biustonosza, dwa kroje majtek oraz świetny jednoczęściowy strój kąpielowy.

Cabana Club to lekkość letniego wiatru oraz szaleństwo wakacyjnych wojaży! Do wyboru dwie konstrukcje biustonosza, dwa fasony majtek, tankini oraz zwiewne pareo.

Smarty to nowoczesny image połączony ze sportowym stylem. Do wyboru dwie wersje kolorystyczne. Szeroka oferta rozmiarowa pozwala do dopasowanie idealnego rozwiązanie dla siebie. Do wyboru cztery konstrukcje biustonosza, cztery rodzaje majtek, jednoczęściowy strój kąpielowy oraz sukienka.

Czas wybrać się w podróż na tropikalną wyspę, na której odkryjesz magie kolorów. Treasure Island to śliczne zestawienie konstrukcyjne oraz kolorystyczne. Dopasuj swój wymarzony komplet: jeden z czterech biustonoszy, figi, pareo i koniecznie torebkę plażową!

FarnienteChic:

Porcelanowy vintage znajdziesz w linii Jolie Madame. Aż cztery konstrukcje biustonosza do wyboru, dwa fasony majtek, jednoczęściowy strój kąpielowy oraz pareo.

Wakacje na słonecznej riwierze? Dlaczego nie! Z kostiumem kąpielowym Retro Riviera poczujesz się pięknie. Wszystko oczywiście w stylu retro! Dwie wersje kolorystyczne do wyboru! Ciekawym elementem jest sukienka plażowa z głębokim dekoltem.

Symetryczny styl linii Miami Baby ślicznie komponuje się w nowej odsłonie kolorystycznej. Przekonaj się, że w stroju kąpielowym Miami Baby będziesz czuć się wyjątkowo i komfortowo.

ShinyCruise:

Cleopatra to kwintesencja stylu, minimalistycznej formy oraz najwyższej jakości wykonania. Linia ta zdecydowanie kusi swoją klasą w dwóch odsłonach kolorystycznych. Wybierz idealne rozwiązanie dla siebie spośród szerokiej oferty.

VeryGlossy jest ekskluzywną linią strojów kąpielowych przeznaczoną dla kobiet pewnych siebie, silnych i niezależnych. Wysokiej jakości materiał obszyty złota nicią tworzy linię elegancją i bardzo stylową.

Flower Bay to ekskluzywna linia strojów kąpielowych, która łączy w sobie styl, klasę oraz najwyższa jakość. Wybierz jedną z trzech modernistycznych konstrukcji biustonosza, majtek lub zdecyduj się na jednoczęściowy stój kąpielowy, która owija się wokół talii.

www.brastyle.pl