Plażowa kolekcja RESERVED KIDS

Lato to ulubiona pora każdego dziecka. Bo nie ma nic fajniejszego niż zabawa na słońcu, pluskanie się w wodzie czy lepienie piaskowych zamków. A wszystko w super wygodnych strojach plażowych z kolekcji RE – KIDS.

Jak się bawić to na całego. Zwłaszcza kiedy wreszcie można bezkarnie biegać po plaży czy pluskać się w wodzie. Najlepszym czasem dla wodnych szaleństw to lato i upragnione przez większość dzieci wakacje. Aby ta zabawa dawała maksimum radości, warto zadbać o wygodne i ładne kostiumy plażowe. Właśnie ta myśl towarzyszyła projektantom RESERVED podczas tworzenia wyjątkowej kolekcji plażowej RE-KIDS.

W wyjątkowej kolekcji RE-KIDS prawdziwe perełki znajdą zarówno małe modnisie, super chłopaki, atomowe dziewczynki oraz wielbiciele Garfielda. To właśnie ten niezwykle sympatyczny i dowcipny rysunkowy kocur zaprasza wszystkie dzieci do świata słonecznej zabawy.

Wyjątkowe kostiumy dwuczęściowe dla dziewczynek oraz szorty dla chłopców od RESERVED pozwolą nie tylko na pełną ekspresję najbardziej pozytywnych emocji na plaży, lecz również podczas pokonywania kolejnych rekordów w długości przebywania w wodzie, pływania w rękawkach czy nurkowania za rybkami. A wszystko w supermodnych i dobrze widocznych, neonowych odcieniach turkusu, błękitu, trawiastej zieleni oraz nasyconej pomarańczy.

Dla młodych gwiazd windsurfingu oraz pozostałych zdobywców morskich grzyw, RESERVED proponuje prawdziwie hawajskie spodenki w palmy, rozbudzające wyobraźnie i dodające energii do morskich wyczynów.

Cała plażowa kolekcja RESERVED dla najmłodszych została zaprojektowana tak, by była nie tylko ładna ale również niezwykle wygodna, tak by nie krępować ruchów. Niezwykłe kostiumy kąpielowe, dzięki pięknym kolorom i ciekawym nadrukom, sprostają oczekiwaniom zarówno dzieci jak również ich rodziców.

Żeby plażowy strój był kompletny, projektanci RESERVED zadbali również o odpowiednie dodatki: wygodne i niezwykle fantazyjne klapki – japonki, które przypadną do gustu zarówno małej divie jak również przyszłemu super bohaterowi.

Tego lata warto skorzystać ze słońca i razem z RESEREVED KIDS ćwiczyć supermoce i rozwijać wyobraźnię. A gdyby pojawiły się jakieś problemy…zawsze na pomoc przybędzie Garfield ;).