Polbruk ze Złotym Godłem

  Ogólnopolska firma Polbruk S.A. już po raz trzeci została wyróżniona w konkursie Najwyższa Jakość Quality International, tym razem zdobywając tytuł Laureata oraz otrzymując Złote Godło w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości za kostkę brukową, płyty chodnikowe oraz materiały do budowy dróg i autostrad.
  Konkurs Najwyższa Jakość Quality International, organizowany przez gazetę Forum Biznesu, prowadzony pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000, jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń na polskim rynku. Program ma na celu promocję instytucji, producentów i usługodawców, a przede wszystkim oferowanych przez nich produktów i usług, jako tych o najwyższej jakości. Jednym z głównych założeń jest również wzmocnienie konkurencyjności tych firm na rynku polskim, europejskim i światowym. W konkursie wyłonione oraz uhonorowane godłem zostają jednostki, które posiadają czytelną oraz rzetelnie prowadzoną politykę jakości w stosunku do produktów i usług oraz przyjętego systemu zarządzania. Godła przyznawane są w trzech kategoriach – złote, srebrne i brązowe, a przy wyborze laureatów brana jest pod uwagę przed wszystkim innowacyjność stosowanych systemów zarządzania jakością oraz profesjonalizm podejścia do klienta wewnętrznego i zewnętrznego.
  W 2007 oraz 2009r. Polbruk otrzymał wyróżnienie i tytuł finalisty w konkursie Najwyższa Jakość Quality International, natomiast w 2011r. Kapituła Konkursu zdecydowała się przyznać firmie najbardziej prestiżowe wyróżnienie. Nagroda Złote Godło w kategorii QI-PRODUCT za kostkę brukową, płyty chodnikowe, materiały do budowy dróg i autostrad jest podkreśleniem dotychczasowej pracy i sukcesów firmy oraz informacją dla klientów, że oferowane przez Polbruk produkty stoją na najwyższym poziomie.

  ——————————————————————————————————————————————————-
  Firma Polbruk S.A. to ogólnopolski producent kostki brukowej oraz wyrobów drogowych, działający na rynku od 18 lat (początkowo B-Complex, potem Polbet B-Complex, przejmując po kolei zakłady od firm: Polbet, Jadar, Faelbud). Od 1998 roku jest częścią irlandzkiego koncernu budowlanego CRH plc – jednego z największych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie. Spółka obecnie oferuje ponad 150 produktów : od klasycznych, prostych wzorów i kształtów po wyszukane, niezwykle ozdobne formy. Produkty Polbruk sprzedawane są klientom indywidualnym w ponad 800 hurtowniach i składach budowlanych na terenie całego kraju. Ponadto firma dystrybuuje swoje wyroby poprzez sieci handlowe: PSB, Saint Gobain, Nomi czy Leroy Merlin.

  Polbruk S.A.
  Ul. Nowy Świat 16 c
  80-299 Gdańsk
  www.polbruk.pl
  Infolinia: 801 081 551

  Polbruk_odbior_nagrody.jpg (176 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj