SPA w przewie na lunch

  Wizyty w SPA są coraz popularniejszym sposobem na regenerowanie sił i poprawę wyglądu. Dotąd wiązały się z kilkudniowym wypadem do oddalonego od miasta zakątka lub niemal całodziennym pobytem w tzw. Day Spa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientek i Klientów prowadzących coraz szybszy, wielkomiejski tryb życia, salon pielęgnacji Ciałokształt włączył do swojej oferty efektywne, półgodzinne zabiegi. Dzięki nim nawet najbardziej zapracowane osoby, mogą szybko zrelaksować się, bez wytrącania się z codziennego rytmu pracy.

  Podstawą dobrego samopoczucia, a także efektywności w pracy jest zachowanie równowagi duchowej i poświęcanie odpowiedniej ilości czasu na odpoczynek. Mieszkanki i mieszkańcy Warszawy, prowadzący intensywny tryb życia, poszukują metod na niemal natychmiastowe zregenerowanie sił, często w czasie tak krótkim, jak przerwa na lunch. Salon Ciałokształt rozumie te potrzeby i oferuje zestaw „ekspresowych” zabiegów, podczas których stres i napięcie dnia codziennego zniknie, pozostawiając dobre samopoczucie i pięknie wyglądającą skórę.

  W designerskich wnętrzach Ciałokształtu, które znajdują się w ścisłym centrum Warszawy, odbywają się około półgodzinne zabiegi, wykonywane ekologicznymi kosmetykami SPA, cenionych na całym świecie marek Kurland czy Anubis. W bogatej ofercie znajdują się zabiegi na twarz, jak np. „Kropla energii”, polegający na zastosowaniu roślinnego serum z rzeżuchą, boswellią lub bluszczem, którego efekty działania są widoczne niemal natychmiast. W ramach „Kropli energii” wykonywany jest demakijaż, kawitacja i sonoforeza z serum oraz aplikowanie odpowiedniego kremu w ramach 10-minutowego masażu twarzy.

  W Ciałokształcie nie mogło też zabraknąć zabiegów na ciało. Podczas peelingu „Karaiby na Marszałkowskiej” główną rolę odgrywa oczyszczająca i wygładzająca glinka Bolus Alba oraz wiórki kokosowe, które witalizują, stymulują metabolizm, nawilżają i odświeżają skórę. Natomiast dzięki masażowi „Z głową w chmurach”, o wiele łatwiej będzie spojrzeć z dystansem na dopadający każdego stres. Profesjonalni masażyści skupią się na okolicach najbardziej narażonych na ból – głowę oraz kark, a spokojną atmosferę podkreślą indywidualnie dobrane olejki eteryczne. Do Ciałokształtu można także „Wyskoczyć na kawę”, czyli na oczyszczający i wygładzający peeling z użyciem naturalnie mielonej kawy. Zabieg ten jest szczególnie polecany dla osób, które pragną przed wakacjami poprawić wygląd swojej zmęczonej i poszarzałej skóry.

  Wszystkie wspomniane zabiegi połączone są z delikatnym masażem oraz prysznicem i wykonywane są przez wykwalifikowany zespół Ciałokształtu. Ceny kształtują się w przedziale od 100 do 140 PLN. Pełną ofertę można znaleźć pod adresem: www.cialoksztalt.pl

  * * *

  Ciałokształt to salon pielęgnacji ciała oferujący kompleksowy wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych, odbywających się w wyjątkowych jak dla SPA, postindustrialnych, designerskich wnętrzach w sercu Warszawy. W ofercie Ciałokształtu znajdują się zabiegi typu „Ciała Kształtowanie”, „Ciała Kuszenie”
  i „Ciała Ugniatanie”, czyli zabiegi relaksacyjne, termalne i modelująco-wyszczuplające, które nie tylko pomogą zadbać o wygląd i kondycję ciała, ale i poprawią stan ducha. Serdeczny i profesjonalny zespół Ciałokształtu powoli uporać się z napięciami i zapomnieć o codziennym stresie.

  Salon znajduje się przy ulicy Marszałkowskiej 3/5, na III piętrze i jest czynny 7 dni w tygodniu.

  Kontakt do salonu:
  Tel: 22 658 07 53, 533 835 535
  Email: [email protected]
  WWW: www.cialoksztalt.pl

  gal06.jpg (132 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj