Joannahorodyńskagatta dla stylistów i gwiazd

  Prezentacja Gatty 4 9.06.2011W czwartek 9 czerwca miało miejsce spotkanie Joanny Horodyńskiej ze stylistami i dziennikarzami modowymi, poświęcone najnowszym trendom modowym w sezonie jesień-zima 2011/12. Na prezentację przybyli liczni goście, w tym plejada gwiazd. Joanna Horodyńska przedstawiła im swoją najnowszą kolekcję przygotowaną dla Gatty – Joannahorodyńskagatta „Odwrócona”.

  Na spotkanie przybyło wielu stylistów i dziennikarzy z najpopularniejszych tytułów modowych. Nie zabrakło też gwiazd, m.in. Beaty Sadowskiej, Katarzyny Żak i Olgi Bończyk. Zaproszeni goście wysłuchali prezentacji Joanny Horodyńskiej na temat nowych trendów i zapoznali się z jesienno-zimową ofertą Gatty, w tym kolekcją Joannahorodyńskagatta „Odwrócona”.

  Jesienno-zimowe trendy Gatty

  Gatta każdego roku przygotowuje kilka różnorodnych linii swoich produktów, utrzymanych w bieżących, modowych trendach. Jesienią i zimą projektanci Gatty skupili się na wyeksponowaniu w poszczególnych kolekcjach rajstop: seksownej, drapieżnej czerni, męsko-damskich, i damsko-męskich niuansów, wyraźnej geometrii, połyskującej srebrzystości oraz recyklingowej mody w stylu grunge.

  Natomiast „Odwrócona” to kolejna odsłona kolekcji Joanny Horodyńskiej dla Gatty. Wyjątkowa recepta na własny, niepowtarzalny styl. Można w niej odnaleźć supermodne plisowane spódnice, wyjątkowo miękkie, wielowartwowe T-shirty, damskie koszule o przedłużonym, męskim kroju, a także dodatki w postaci futrzanych, pikowanych i ortalionowych kominów oraz długich wielokolorowych szalików i szerokich chust.

  „Cieszymy się, że na spotkanie przybyło tak wielu gości z najważniejszych modowych magazynów. Mamy nadzieję, że zaprezentowane przez Joasię Horodyńską trendy, obecne zarówno w liniach naszych rajstop, jak i autorskiej kolekcji Joannahorodyńskagatta będą stanowić inspirację dla jesiennych numerów i organizowanych w nich sesjach modowych, a przede wszystkim skłonią do zabawy modą nasze klientki” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatty.

  Kolekcja rajstop Gatta Collant i Gatta Galleria Fantasia oraz „Odwrócona” Joannahorodyńskagatta będą dostępne w salonach Gatty na przełomie sierpnia i września.