Kolejne 2500 m² wynajęte w biurowcu przy Al. Jerozolimskich 212 A

Tech Data Polska Sp. z o.o i Saginomiya Europe Sp. z o.o. nowymi najemcami Batory Office Buildings II

Do grona najemców warszawskiego Batory Office Buildings II dołączyli: Tech Data Polska Sp. z o.o. – jeden z największych na świecie dystrybutorów technologii IT oraz Saginomiya Europe Sp. z o.o. – międzynarodowy koncern produkujący mechaniczne i elektroniczne urządzenia kontrolne dla branży chłodniczej, klimatyzacyjnej, motoryzacyjnej i innych zastosowań przemysłowych. Należący do Liebrecht & wooD biurowiec jest już w połowie wynajęty.

Tech Data Corporation to jeden z dwóch największych na świecie dystrybutorów technologii IT. Na polskim rynku działa od 1988 roku. Firma oferuje asortyment wiodących producentów sprzętu i oprogramowania, świadczy także usługi logistyczne i finansowe związane z dystrybucją. W biurowcu Batory Office Buildings II, Tech Data Polska Sp. z o.o. będzie jednym z największych najemców i zajmie powierzchnię ponad 2 200 m².

Do Batory Office Buildings II wprowadzi się również firma Saginomiya Europe Sp. z o.o., będąca częścią międzynarodowej Grupy Saginomiya z siedzibą w Japonii. Spółka oferuje zawory i inne rozwiązania techniczne do klimatyzacji i systemów pomp ciepła stosowanych w domach i w biurach oraz w przemyśle motoryzacyjnym i innych.
W należącym do Liebrecht & wooD biurowcu, Saginomiya Europe Sp. z o.o. zajmie powierzchnię ponad 260 m².

– Nowi najemcy to firmy, które dostarczają pionierskich rozwiązań w swoich branżach i kładą nacisk na wysoką jakość usług, estetykę i profesjonalizm. Tech Data Corporation i Saginomiya Europe Sp. z o.o. to podmioty działające na rynku międzynarodowym, cieszymy się, że za najlepszą lokalizację dla swoich nowych biur w Warszawie wybrali właśnie Batory Office Buildings II – mówi Marc Lebbe, Dyrektor Zarządzający Liebrecht & wooD.

W należącym do Liebrecht & wooD biurowcu pozostało jeszcze 3730 m² wolnej powierzchni do wynajęcia.

Kompleks Batory Office Buildings to zespół dwóch bliźniaczych obiektów zlokalizowanych w pobliżu budowanego węzła Salomea i przebudowywanego skrzyżowania Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej. Inspiracją dla nazwy oraz architektury obiektów był legendarny Stefan Batory – ostatni polski liniowiec utrzymujący regularne rejsy na Atlantyku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj