Perłowy Ogród Helmitarha w butiku trensdetterka.com

  Helmitarha 1

  Delikatne i piękne bransolety bogato zdobione kamieniami? Pierścienie z kamieni o ciekawych kształtach otoczone japońskimi koralikami? Taka właśnie jest biżuteria fińskiej projektantki, tworzącej pod marką Helmitarha. Jej dzieła są jak powrót do przeszłości, do czasów gdy jako małe dziewczynki marzyłyśmy o koralikowych naszyjnikach i efektownych pierścionkach. Już teraz w ekskluzywna wersja tych dziewczęcych marzeń dostępna jest w Polsce, jedynie w butiku trendsetterka.com

  Helmitarha to pseudonim artystyczny projektantki mieszkającej w miejscowości Kotka w Finlandii, nad samym Bałtykiem. Pierwszy człon „Helmi” po finlandzku oznacza koralik lub perłę. Drugi „tarha” to ogród. Dlatego pracownia artystki jest jak ogród pełen mieniących się koralików i niezwykłych kamieni. Od lat wielką pasją Helmitarhy jest tworzenie biżuterii. Najbardziej inspirującymi materiałami są dla niej mieniące się kryształy, piękne kamienie oraz skóra. Często jej projekty powstają pod wpływem chwili. Kiedy w ręce projektantki wpada szlachetny kamień, Helmitarha przenosi się w swój kreatywny świat. Tak długo pracuje nad danym przedmiotem, aż przerodzi się w zachwycającą biżuterię. W ten sposób z kamieni i koralików powstają niezwykłe kolie, naszyjniki, bransoletki, kolczyki i broszki. Każdy projekt wykonany jest z niezwykłą dbałością o każdy, najdrobniejszy nawet detal.

  Ta biżuteria jest niczym mini dzieła sztuki. Kamienie z masy perłowej lub obrazy zatopione gąszczu różnokolorowych koralików tworzą niezwykłe, niemal bajkowe kompozycje. Na szczególną uwagę zasługują też broszki ze stworami ze świata baśni – boginiami, syrenami, elfami. Jeśli szukasz wyjątkowej biżuterii, prace Halmitarhy z pewnością przypadną Ci do gustu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj