FASHION PEOPLE – Nowa książka Doroty Wróblewskiej.

  fashion street

  Powstaje nowy album o polskiej modzie ulicznej. Pomysłodawczynią projektu jest znana na polskim rynku modowym producent programów TV i pokazów mody Dorota Wróblewska.

  Wydanie książki planowane jest na Warsaw Fashion Street 2011.

  Książka dedykowana jest wszystkim tym, dla których moda jest częścią ich życia, ale również tym, którzy poszukują nowego stylu, inspiracji.

  Album przedstawiać będzie zdjęcia najlepszych stylizacji prosto z ulic polskich miast. Wydanie ”Fashion People” dedykowane jest wszystkim, dla których moda stanowi ważną część życia, służy podkreślaniu ich indywidualnego stylu i wyrażaniu osobowości. Album zawierał będzie fotografie osób, których stylizacje nie pozwalają przejść obok nich obojętnie.

  Nad zdjęciami do książki pracuje grupa fotografów z całej Polski, którzy na ulicach swoich miast ”polują” z aparatem na ludzi wyróżniających się z tłumu.

  Pomysłodawczynią projektu jest znana na polskim rynku modowym producent programów TV i pokazów mody Dorota Wróblewska.

  Album „Fashion People” zilustruje różne style i trendy obecne w modzie polskich miast.„Pokażemy ekstrawagancję, minimalizm, klasykę i artystyczne podejście do mody. Przedstawimy osoby wyjątkowe, posiadające styl i wyróżniające się w tłumie.

  Album Fashion People pokaże inne, modne oblicze młodych ludzi”  mówi Dorota Wróblewska

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj