Nie chce mi się rysować

  ilustracja3
  Katarzyna Bieszczak

  Od 13 września Katarzyna Bieszczak prezentuje swoje najnowsze dzieła w Domotece. Już po raz kolejny warszawskie Centrum Wyposażenia Wnętrz zamieniło się w galerię sztuki. Kolaż, tusz, pastela, a także elementy kostiumu, to narzędzia, z których tworzy artystka. Tematem przewodnim wystawy jest człowiek.

  Warszawskie Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka poza salonami oferującymi piękne, wysokiej jakości meble i akcesoria mieści pod swoim dachem również arteria::gallery, gdzie regularnie odbywają się wystawy zarówno młodych, jak i uznanych artystów, a także prezentacje historii światowego wzornictwa.

  Na przełomie września i października w Domotece można obejrzeć wystawę Katarzyny Bieszczak. Młoda artystka ukończyła projektowanie ubioru i kostiumu z elementami scenografii w Wyższej Szkole Sztuki Stosowanej w Poznaniu, co pozwoliło jej z powodzeniem zająć się projektowaniem kostiumów i stylizacji filmowych.

  Wykonanie każdej pracy poprzedzone jest stworzeniem projektu wizualnego na papierze.  Niniejsza wystawa pokazuje złożoność prac artystki, która korzysta z wielu technik – kolażu w połączeniu z tuszem i pastelami, a także elementami kostiumu. Prace przedstawiają różne postaci lub portrety, których głównym elementem jest człowiek – jego emocje, twarz – często ukazane w czerni i bieli.


  Wystawa w Domotece jest pierwszym pokazem twórczości Artystki – warto się na nią wybrać i zobaczyć, jak wyglądają kulisy powstawania zjawiskowych kostiumów i stylizacji scenicznych.

  Katarzyna Bieszczak „Nie chce mi się rysować”

  13 września – 14 października 2010

  arteria::gallery

  Centrum Wyposażenia Wnętrz DOMOTEKA

  ul. Malborska 41, 03-286 Warszawa

  DOMOTEKA – część Parku Handlowego Targówek, stanowi wyjątkowe miejsce dla miłośników designu i prawdziwych znawców sztuki wyposażenia wnętrz. Zachwyca już z zewnątrz nowoczesną architekturą, która znajduje swoje odbicie również w zagospodarowaniu wnętrza.
  80 sklepów pod jednym dachem łączą wspólne cechy – najwyższa jakość asortymentu oraz wyjątkowa różnorodność unikalnych produktów. Każdy, kto lubi otaczać się pięknymi przedmiotami, znajdzie tu coś wyjątkowego dla siebie. Zarówno miłośnicy tradycyjnego wzornictwa, jak i najnowocześniejszego designu mogą znaleźć w DOMOTECE pełną gamę przedmiotów odpowiadających ich potrzebom. Znajdziemy tutaj nie tylko meble, ale również wszelkie przedmioty dekoracyjne oraz praktyczne, które mogą znaleźć zastosowanie w domu.  Wizyta w DOMOTECE to wielka przyjemność obcowania z pięknem, które można zabrać ze sobą do domu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj