Intensywna regeneracja włosów po lecie

  naturia len zestaw
  Joanna Naturia

  Bardzo często ciesząc się letnim słońcem czy kąpielami w morskiej wodzie nie zdajemy sobie sprawy, jaki to będzie miało wpływ na nasze włosy. Niestety te i inne czynniki mogą mieć fatalny skutek, tym bardziej, gdy rozjaśniamy, farbujemy lub robimy trwałą ondulację.

  Dopiero widząc jak stały się szorstkie, matowe, utraciły połysk i mają przesuszone końcówki dociera do nas, że może nie do końca odpowiednio o nie zadbałyśmy. Tak zniszczonym włosom potrzebna jest natychmiastowa i intensywna kuracja regenerująca, która pozwoli odbudować ich strukturę i przywrócić zdrowy wygląd.

  Z myślą o tak intensywnej regeneracji włosów powstały trzy linie naturalnych i odżywczych kuracji do pielęgnacji włosów Joanna Naturia, składające się z szamponu, regenerującej odżywki bez spłukiwania oraz intensywnej maski. Te produkty – pełne dobroczynnych składników prosto z natury – bez trudu poradzą sobie z odbudową włosów przesuszonych, farbowanych czy zniszczonych.

  Miód i cytryna – szampon, odżywka bez spłukiwania, maska nawilżająca

  Linia Naturia z miodem i cytryną powstała w oparciu o starannie dobrane składniki naturalne, które pielęgnują włosy suche i zniszczone.  Zawiera aktywne składniki naturalne: miód – znany ze swoich właściwości odżywczych oraz cytrynę, która posiada cenne witaminy i sole mineralne. Włosy są lepiej nawilżone i odżywione, odzyskują witalność i zdrowy piękny wygląd. Łatwiej się rozczesują i dobrze układają, są lśniące, miękkie i delikatne w dotyku. Dzięki intensywnej masce, która odbudowuje i przywraca strukturę, włosy stają się lśniące, miękkie i sprężyste, a ich końcówki są mocniejsze i mniej się rozdwajają. Najlepszy efekt uzyskasz stosując całą linię do pielęgnacji włosów z miodem i cytryną

  Len i rumianek – szampon, odżywka bez spłukiwania, maska regenerująca

  Linia Naturia z lnem i rumiankiem powstała w oparciu o starannie dobrane składniki naturalne, które pielęgnują włosy zniszczone, po trwałej ondulacji lub rozjaśnianiu. Wyciągi roślinne doskonale pielęgnują włosy: len je odżywia i nawilża oraz ułatwia układanie, a rumianek zawiera wiele cennych substancji o działaniu łagodzącym, ochronnym i regenerującym. Włosy stają się doskonale nawilżone, a dzięki temu łatwiejsze w rozczesywaniu i układaniu. Odzyskują witalność i mniej się elektryzują. Dzięki intensywnej masce, która odbudowuje i przywraca strukturę, włosy stają się lśniące, miękkie i sprężyste, a ich końcówki są mocniejsze i mniej się rozdwajają. Najlepszy efekt uzyskasz stosując całą linię do pielęgnacji włosów z lnem i rumiankiem.

  Mak i bawełna – szampon, odżywka bez spłukiwania, maska pielęgnująca

  Linia Naturia z makiem i bawełną powstała w oparciu o starannie dobrane składniki naturalne, które pielęgnują włosy farbowane. Wyciągi roślinne doskonale pielęgnują włosy: mak posiada właściwości nawilżające i korzystnie wpływa na połysk włosów, a bawełna – bogata w proteiny – działa na włosy kondycjonująco. Włosy stają się doskonale nawilżone, a dzięki temu odzyskują naturalny blask i piękno. Odzyskują witalność i mniej się elektryzują. Dzięki intensywnej masce, która odbudowuje i intensywnie nawilża, włosy stają się lśniące, miękkie i sprężyste, a ich końcówki są mocniejsze i mniej się rozdwajają. Najlepszy efekt uzyskasz stosując całą linię do pielęgnacji włosów z makiem i bawełną.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj