PANDORA na otwarciu Portu Łódź

  W środę, 24. marca otworzyły się drzwi do nowego salonu PANDORY. Tym razem jego inauguracja zbiegła się z otwarciem nowego centrum handlowego w Łodzi – Port Łódź. Salon PANDORY już w kilka minut po otwarciu wypełnił się wielbicielkami tej duńskiej marki ekskluzywnej i wyjątkowej biżuterii. Co ciekawe, w kolejce nie zabrakło również panów. Jak zawsze klientki ucieszyła wiadomość o promocji towarzyszącej otwarciu sklepu – każda ze 100 pierwszych klientek za zakupy o wartosci 200 zł otrzymała w prezencie srebrną bransoletkę o wartości 239 zł.

  W centrum Portu Łódź, na scenie przez cały dzień trwały konkursy. Łodzianie prezentowali swoje zdolności wokalne i taneczne przed jury, w którego skład weszli: Joanna Horodyńska, Robert Leszczyński i Michał Piróg.

  W ten wyjątkowy dla Łodzian dzień, Joanna Horodyńska, wystąpiła w pełnej wiosennych barw i niezliczonych możliwości biżuterii marki PANDORA.

  PANDORA to piękno skandynawskiego designu, ręcznie wykonane elementy i indywidualny styl, pozwalający każdej kobiecie wyrazić swoją osobowość. Od roku 1982 PANDORA nieprzerwanie tworzy kobiecą, ponadczasową biżuterię, którą kochają kobiety na całym świecie. Dziś ta duńska marka biżuterii stała się marką międzynarodową, reprezentowaną w ponad 30 krajach i szeroko obecną w świecie mody.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj