Magic is here: kolekcja Angell

Znakiem rozpoznawczym Angell jest utrzymanie kobiecego charakteru – kolekcja jest pełna wdzięku i sensualności, a poszczególne elementy można ze sobą łatwo miksować, tworząc codziennie inne, ale zawsze efektowne looki.

Wśród propozycji pojawiły się znane i lubiane spódnice z delikatnymi falbankami, które są symbolem romantyzmu, a jednocześnie dodają lekkości stylizacjom. Kopertowe sukienki podkreślają kobiecość i nadają charakteru każdej kreacji, natomiast sukienki w stylu hiszpańskim emanują energią i podkreślają temperament.

Nie mogło zabraknąć również grubych, ciepłych swetrów z alpaki, które charakteryzują się grubym splotem. Wyróżniają się ręcznie robione swetry, gdzie klasyczne wzory łączą się z nowoczesnym podejściem do mody, tworząc unikatowe dzieła sztuki. Kolekcja zawiera także całoroczne klasyki, takie jak doskonałe, basicowe t-shirty w klasycznych kolorach. Ponadto, szerokie spodnie z tencelu stanowią must-have dla miłośników wygody i ponadczasowego designu.

Angell kładzie szczególny nacisk na oryginalne fasony oraz świetne tkaniny. Wysokiej jakości bawełna zapewnia komfort noszenia i trwałość. Dodatkowo, tencel użyty do produkcji spodni to materiał przyjazny dla środowiska, który łączy lekkość z trwałością. Nie zabrakło także wełny z alpaki, nadającej swetrom luksusowy wygląd i utrzymującej ciepło w chłodne dni.

Magic is here kolekcja Angell (2)

Magic is here kolekcja Angell (3)

Magic is here kolekcja Angell (4)

Magic is here kolekcja Angell (5)

Magic is here kolekcja Angell (6)

Magic is here kolekcja Angell (7)

Magic is here kolekcja Angell (8)

Magic is here kolekcja Angell (1)