Kolekcja Bestiariusz od Medicine

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, skąd pochodzą opowieści o potworach, które od wieków krążą w naszej kulturze? Czy te mroczne stworzenia zawsze były źródłem strachu? Marka Medicine postanowiła odpowiedzieć na te pytania w swojej najnowszej kolekcji ubrań, która zabiera nas w ekscytującą podróż przez tajemnicze zakamarki rodzimych legend.

Kolekcja „Bestiariusz” to prawdziwe arcydzieło, stworzone przez utalentowanych grafików Medicine. Inspirując się potworami i bestiami, które od wieków są obecne w naszej kulturze, stworzyli oni unikatowe wzory odzwierciedlające charakterystyczne cechy każdego z potworów. Świat naszych przodków, pełen był opowieści o wampirach, wilkołakach i strzygach. Dziś, choć patrzymy na nie głównie jako na element rodzimego folkloru, ich magia i tajemniczość wciąż nas fascynują.

Na ubraniach z kolekcji „Bestiariusz” możemy podziwiać wampiry, które są mrocznymi i tajemniczymi istotami nocy. Znajdziemy tu też grafiki przedstawiające wilkołaki, które pod wpływem światła księżyca przemieniają się w bestie. Nie zabrakło również strzyg, których dwa bijące serca budzą niepokój i fascynację.

Medicine poprzez swoją kolekcję chce przekazać przesłanie, że potwory i bestie, choć pełne tajemnic i legend, nie zawsze muszą być źródłem strachu. Są one integralną częścią naszego kulturowego dziedzictwa i stanowią wspaniałe źródło inspiracji dla twórców. Marka zachęca do eksperymentowania z odważnymi stylizacjami, które wyrażają naszą osobowość i pokazują, że moda może być nie tylko praktyczna, ale również pełna magii i fantazji.Bestiariusz Medicine (1) Bestiariusz Medicine (7) Bestiariusz Medicine (6) Bestiariusz Medicine (5) Bestiariusz Medicine (4) Bestiariusz Medicine (3) Bestiariusz Medicine (2)