Wiosna w ANGELL

Na kalendarzową wiosnę musimy jeszcze chwilkę poczekać jednak w marce ANGELL wiosna już jest obecna. A wszystko za sprawą nowej kolekcji, która właśnie trafiła do sklepu.

Wierne klientki marki z całą pewnością ucieszy fakt, że ANGELL nie poddaje się zmiennym trendom i konsekwentnie realizuje swoją wizję podkreślania kobiecości.  Dlatego każdy model od sukienki po koszulę oversize pokazuje piękno kobiet, nawet w wydaniu sportowym.

Staranna selekcja tkanin pozwala na stworzenie ubrań, które można nosić przez wiele sezonów. Dziewczęce sukienki, energetyczne kolory i wygodne dresy: to wszystko odnajdziemy w najnowszej kolekcji.

ANGELL jest efektem pracy wyłącznie rodzimych zakładów krawieckich i wzorcowni. Oprócz wysokiej jakości bawełny, delikatnej wełny, jedwabiu i wiskozy marka korzysta też z ekologicznych właściwości tencelu.Wiosna w ANGELL (1) Wiosna w ANGELL (2) Wiosna w ANGELL (3) Wiosna w ANGELL (4) Wiosna w ANGELL (5) Wiosna w ANGELL (7) Wiosna w ANGELL (8) Wiosna w ANGELL (9) Wiosna w ANGELL (10) Wiosna w ANGELL (11) Wiosna w ANGELL (12) Wiosna w ANGELL (13) Wiosna w ANGELL (14) Wiosna w ANGELL (15)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj