Najnowsza kolekcja SS23 UCB Benetton

Dyrektor Kreatywny Andrea Incontri w zabawny sposób kieruje naszą uwagę na piękno owoców, wykorzystując je w printach i kolorach. Kolekcja Wiosna/Lato 2023 jest inspirowana kluczowymi zasadami Benettona: kosmopolityczną duszą i uniwersalnym designem, który nie wyróżnia nikogo, a wszystkim daje równe szanse na fajny look, z dzianiną, kolorem i charakterystycznym dla marki printem w paski – wraz z pasją do owoców. 

KOBIETA 

W kolekcji projektant bawi się tematem owoców – rezultatem jest mnogość wiśni, jabłek i gruszek różnej wielkości – prawdziwych, animowanych i organicznych – w błyszczących lub sorbetowych kolorach, na minimalnych sukienkach, koszulkach, topach, strojach plażowych, koszulach, swetrach i kardiganach maxi. W kolekcji jest szeroki wybór, więc każdy znajdzie coś dla siebie.  

Incontri pracował nad dzianinami, wykorzystując potencjał i historyczne dziedzictwo i know how w produkcji dzianinowych swetrów żakardowych i melanżowych, w ściegu koronkowym, z rypsu i mulinie, lub używając przędzy bawełnianej z recyklingu. Wszystko z jasnym przesłaniem: Bądź sobą, wykorzystaj tę różnorodność kolorów i tkanin, aby być kimkolwiek zechcesz. Mieszaj, dopasowuj i wybierz swój ulubiony smak. 

Nawet wykorzystanie printu w paski, jednego z sygnatur marki, stało się nowym stwierdzeniem: urban, cool, fast. Subtelnie nawiązują do stylu college’u, glam rocka, kultury tenisowej lat 80. Zwinna elegancja dla sukienek, kimon i garniturów z popeliny z efektem broderie anglaise, dla strojów i letnich sukienek z bawełny vichy, przeplatanych jasnym lub dwukolorowym denimem. Akcesoria Be Bag odgrywają ważną rolę w najnowszej kolekcji – są z eko skóry Saffiano. Dostępne w różnych kolorach i kształtach, z motywami wiśni, jabłka i gruszki, a także paski obi oraz torby worki „bucket bag”. W kolekcji Wiosna/Lato 2023 znajdziemy przepiękne obuwie:  chodaki z ćwiekami, buty na platformie, pantofle z eko-skóry z gumową podeszwą z podwójnie wyściełanym paskiem, a także gumowe pantofle agenderowe z odkrytymi palcami. Najnowsza kolekcja SS23 UCB Benetton (2) Najnowsza kolekcja SS23 UCB Benetton (3) Najnowsza kolekcja SS23 UCB Benetton (4) Najnowsza kolekcja SS23 UCB Benetton (5) Najnowsza kolekcja SS23 UCB Benetton (6) Najnowsza kolekcja SS23 UCB Benetton (7) Najnowsza kolekcja SS23 UCB Benetton (1)