Kolekcja MEN’S CORE od MOYE

Marka MOYE po raz pierwszy prezentuje kapsułową kolekcję w pełni dedykowaną mężczyznom. Jest ona kolejnym krokiem na drodze rozwoju marki – naturalnym i organicznym – przez wielu klientów bardzo wyczekiwanym. Premiera MEN’S CORE nieprzypadkowo ma miejsce w grudniu, ponieważ każdy element kolekcji może stać się wyjątkowym podarunkiem świątecznym.

Tak jak dotychczas – cała kolekcja wykonana jest ze 100% naturalnego jedwabiu i szyta w lokalnej szwalni przez rzemieślników używających tradycyjnych metod. Jakość gwarantuje nie tylko ogromna dbałość o detale, ale również szlachetny materiał pochodzący z włoskiej manufaktury w słynnej prowincji Como.

Kolekcja składa się z minimalistycznych modeli w czerni i bieli, inspirowanych klasyczną garderobą gentlemana. Tradycyjne męskie formy bielizny i piżam łączą się w niej z modernistyczną prostotą wykończeń. Są to eleganckie bokserki, szorty i spodnie a także koszule z długim i krótkim rękawem. Dowolne połączenie góry i dołu pozwoli stworzyć idealny zestaw bez względu na porę roku. Mocnym elementem kolekcji jest półmatowy szlafrok z szalowym kołnierzem wzbogacony lekką podszewką. Całość dopełniają dedykowane maski do spania z grubą gumką gwarantującą wyjątkowy komfort.

Kolekcja MEN’S CORE dostępna jest online oraz stacjonarnie w butiku marki przy ul. Okólnik 9A/11 w Warszawie.Kolekcja MEN’S CORE od MOYE (1) Kolekcja MEN’S CORE od MOYE (3) Kolekcja MEN’S CORE od MOYE (4) Kolekcja MEN’S CORE od MOYE (5) Kolekcja MEN’S CORE od MOYE (6) Kolekcja MEN’S CORE od MOYE (7) Kolekcja MEN’S CORE od MOYE (8) Kolekcja MEN’S CORE od MOYE (9) Kolekcja MEN’S CORE od MOYE (10) Kolekcja MEN’S CORE od MOYE (11) Kolekcja MEN’S CORE od MOYE (12) Kolekcja MEN’S CORE od MOYE (13) Kolekcja MEN’S CORE od MOYE (14) Kolekcja MEN’S CORE od MOYE (15)

Fotograf: Filip Zawadzki

Asystent fotografa: Jacek Domański / Daylight Studio

Art Direction: Magdalena Wyszomierska / MOYE

Model:  Robert Ponczkowski

Modelka:  Angelika Wierzbicka / Model Plus

Makijaż & włosy: Kama Jankowska / Art Faces

Retouch: Ela Jocz