MOHITO UltraMagnetism – kolekcja party

Czy jesteś gotowa na najbardziej imprezowy sezon w roku? Spotkania ze znajomymi, wieczorne wyjścia „na miasto” lub szalone domówki – koniec roku daje wiele okazji, by znakomicie się bawić i poczuć się wyjątkowo. Wykorzystaj te chwile i zabłyśnij!

W najnowszej kolekcji MOHITO znajdziesz modne i kobiece komplety, które możesz założyć na kolację z przyjaciółkami albo andrzejkową imprezę. Crop  top na szerokich ramiączkach oraz spodnie z odważnymi wycięciami na biodrach to propozycja bardzo seksownej stylizacji w mocnym, czerwonym kolorze. Hit sezonu – duży wzór w pepitkę – wygląda znakomicie na oversizowej marynarce założonej do kopertowej mini. W takich zestawach nie pozostaniesz niezauważona! UltraMagnetism to także klasyczna czerń, ale za to podrasowana błyszczącymi detalami, chociażby w postaci srebrnych dżetów, łańcuchów czy wyrazistej biżuterii.

UltraMagnetism to kolekcja zaprojektowana dla pewnych siebie kobiet, które kochają odważne, modowe rozwiązania. Nie brakuje w niej eleganckich i zmysłowych looków, ale także tych w klimacie glam rock. Imitacja skóry, mocne kolory, fasony podkreślające sylwetkę, odważne wycięcia i przede wszystkim wyraziste akcesoria.MOHITO UltraMagnetism – kolekcja party (2) MOHITO UltraMagnetism – kolekcja party (3) MOHITO UltraMagnetism – kolekcja party (4) MOHITO UltraMagnetism – kolekcja party (5) MOHITO UltraMagnetism – kolekcja party (6) MOHITO UltraMagnetism – kolekcja party (7) MOHITO UltraMagnetism – kolekcja party (8) MOHITO UltraMagnetism – kolekcja party (9) MOHITO UltraMagnetism – kolekcja party (10) MOHITO UltraMagnetism – kolekcja party (1)