Big Boot Energy – kapsułowa kolekcja marki Jenny Fairy

Tam gdzie oversize spotyka się z minimalizmem, tworzy się energetyzujące połączenie, które zawładnie trendami tej jesieni. Kapsuła Big Boot Energy marki Jenny Fairy napełni stylizacje modowym powerem.

Ta jesień będzie pełna modowej energii! Najnowsza kolekcja kapsułowa marki Jenny Fairy to najbardziej stylowe połączenie maksymalnych rozmiarów i minimalistycznej estetyki. Elektryzującego kontrastu czerni i beżu. Oryginalnych trendów i uniwersalnych opcji.

Kapsuła Big Boot Energy marki Jenny Fairy to militarne botki i ultra wysokie kozaki na koturnie w kontrastujących barwach: intensywnej czerni i delikatnym beżu. Całość została uzupełniona o przeskalowane shopperki z przeszyciami, również utrzymane w wygaszonej, jesiennej kolorystyce.

Ulubiona marka influencerek serwuje w swojej kapsule najlepszą selekcję rozmiarów i designerskich fasonów. Impreza, biuro czy kolacja ze znajomymi – wszędzie pozwoli wybrzmieć modowej energii. W tym sezonie wszystkie chwyty dozwolone – oversize śmiało łączymy z modowy miks lub wysuwamy na pierwszy plan, uzupełniając o dopasowaną resztę. Czas również pobawić się kolorami. Supermodny total look czy stylizacja na zasadzie kontrastu? Miksuj do woli, dobieraj zgodnie z nastrojem i baw się wyśmienicie.

Big Boot Energy – kapsułowa kolekcja marki Jenny Fairy (1)

Big Boot Energy – kapsułowa kolekcja marki Jenny Fairy (2)

Big Boot Energy – kapsułowa kolekcja marki Jenny Fairy (3)

Big Boot Energy – kapsułowa kolekcja marki Jenny Fairy (4)

Big Boot Energy – kapsułowa kolekcja marki Jenny Fairy (5)

Big Boot Energy – kapsułowa kolekcja marki Jenny Fairy (6)

Big Boot Energy – kapsułowa kolekcja marki Jenny Fairy (7)

Big Boot Energy – kapsułowa kolekcja marki Jenny Fairy (8)

Big Boot Energy – kapsułowa kolekcja marki Jenny Fairy (9)

Big Boot Energy – kapsułowa kolekcja marki Jenny Fairy (10)

Big Boot Energy – kapsułowa kolekcja marki Jenny Fairy (11)

Big Boot Energy – kapsułowa kolekcja marki Jenny Fairy (12)

Big Boot Energy – kapsułowa kolekcja marki Jenny Fairy (13)

Big Boot Energy – kapsułowa kolekcja marki Jenny Fairy (14)
Kolekcja kapsułowa Big Boot Energy marki Jenny Fairy dostępna jest w salonach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej.