Autorskie grafiki polskich artystów w Medicine AW2021

Twórczość polskich artystów nie zna granic! Właśnie dlatego w Medicine pojawiła się kolekcja, w której znalazły się inspirujące wzory dla każdego, kto szanuje nietuzinkowy look i nie lubi w modzie nudy.

Medicine w sezonie jesiennym po raz kolejny może pochwalić się linią autorskich prac wyłonionych z internetowego Banku Grafik. T-shirty zdobią grafiki, które inspirują, pobudzają ciekawość świata i nakłaniają do poszukania nowych interpretacji. Zostały stworzone z myślą o każdym, kto pragnie się wyróżnić i ceni indywidualny styl. Do stworzenia kreatywnych prac Medicine zaprosiło do współpracy aż 12 utalentowanych artystów, za sprawą których kolekcja stała się barwna i różnorodna. Nadruki nie pozwalają o sobie zapomnieć! Sprawiają, że wyrażanie siebie i własnego stylu nigdy nie było tak proste. Medicine 1-min

Medicine 2-min

Medicine 3-min

Medicine 4-min

Medicine 5-min

Medicine 6-min

Medicine 7-min

Medicine 8-min

Medicine 9-min

Medicine 10-min

Medicine 11-min

Medicine 12-min

Medicine 13-min

Kolekcja będzie w sam raz dla osób ceniących lekki i kolorowy styl, ale nie zabrakło także motywów mrocznych, ciemnych czy wręcz nie z tego świata. Fani minimalizmu wybiorą T-shirty z niewielkim, acz intrygującym przekazem. Z kolei miłośnicy wyrazistego stylu będą czuli się najlepiej w dużych printach, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Cykliczny projekt Medicine Grafika Polska, realizowany w oparciu o internetowy Bank Grafik, ma na celu promocję młodych i zdolnych artystów oraz wsparcie rodzimej twórczości. Od początku funkcjonowania projektu Medicine podjęło współprace z kilkunastoma polskimi twórcami. Ich grafiki znalazły się na ubraniach, z sukcesem podbijając serca odbiorców, którzy cenią sztukę i chcą doświadczać jej w nieoczywisty sposób.

Kolekcja dostępna na www.wearmedicine.com oraz w salonach stacjonarnych Medicine.