Renee Fall 2021 x Patrycja Sobolewska

Jesienna kampania Renee to obraz romantycznej podróży w poszukiwaniu miłości, która się już wydarzyła. Przenosimy się na wschodni brzeg Irlandii, aby odnaleźć związane z nią wspomnienia. Twarzą najnowszej kampanii Renee została przepiękna Patrycja Sobolewska.

Na tle subtelnych, zgaszonych barw, minimalistycznych kadrów w nostalgicznym stylu vintage dotykamy surowej natury jesieni. Kolekcja Renee Fall 2021 x Patrycja Sobolewska jest interpretacją prawdziwej kobiecej natury. To powrót trendu retro w nowoczesnym wydaniu.

W kolekcji wyróżniają się dwurzędowe marynarki, jeansy z wysokim stanem o prostych nogawkach, luźne koszule, długie sukienki czy mięsiste swetry. Na topie są pikowane kurtki z lat 70-tych, krótsze kożuszki, lekkie sweterki z kołnierzykiem o fantazyjnym splocie czy kraciaste koszule w stylu country.

W jesiennym asortymencie znajdziemy zarówno obszerne i ciepłe koszule, proste marynarki czy klasyczne trencze. Nadchodząca pora roku to moment, w którym trendy możemy mieszać w niewymuszony sposób – króluje warstwowość, dzięki której na pewno nie zmarzniemy.
W kolekcji dominują kolory ziemi tj. nasycone brązy, zgaszony róż, odcienie beżu, ecru, butelkowa zieleń i czerń. Kamel, beże, czerń to również barwy marszczonych kozaków, wiązanych i gładkich traperów, workerów na grubej podeszwie czy kowbojskich botków.
Renee Fall 2021 x Patrycja Sobolewska 1

Renee Fall 2021 x Patrycja Sobolewska 2

Renee Fall 2021 x Patrycja Sobolewska 3

Renee Fall 2021 x Patrycja Sobolewska 4

Renee Fall 2021 x Patrycja Sobolewska 5

Renee Fall 2021 x Patrycja Sobolewska 6
Nowości z jesiennej kolekcji Renee są już dostępne na stronie marki na www.renee.pl