Kolekcja Gym Hard od Sinsay

Twarzą nowej odsłony kolekcji Gym Hard została trenerka i influencerka @agatycze, czyli Agata Sieramska. Modelka w ramach promocji projektu wystąpiła w sportowej sesji, w której zaprezentowała nowości Sinsay w akcji.

Kolekcja Gym Hard, obejmująca odzież i akcesoria treningowe, właśnie została uaktualniona w oparciu o najnowsze trendy. Propozycje już na pierwszy rzut oka wyróżniają się atrakcyjną, jesienną kolorystyką, na którą składają się lawendowy róż, intensywne bordo, czekoladowy brąz i czerń. Wśród fasonów znalazły się nie tylko legginsy z wysokim stanem i sportowe staniki, ale też różne modele dopasowanych topów i luźnych bluz. Kolekcja została stworzona z myślą o modnych, jednokolorowych stylizacjach, przez co uwagę zwracają prążkowane faktury i głębokie wycięcia. Ubraniom towarzyszą zgrane kolorystyczne, praktyczne dodatki, takie jak sneakersy, klapki i saszetki-nerki.

Nowości pod szyldem Gym Hard uzupełnia szeroki wybór akcesoriów treningowych utrzymanych w kolorystyce kolekcji. Propozycje obejmują kostki i pierścienie do jogi, hantle, taśmy do pilatesu i koła do ćwiczeń. Nie brakuje sportowych klasyków, takich jak maty, torby treningowe i bidony. Całość dopełniają masażery w różnych kształtach i rozmiarach oraz dysk sensomotoryczny.

Sinsay Gym Hard (21) Sinsay Gym Hard (20) Sinsay Gym Hard (19) Sinsay Gym Hard (18) Sinsay Gym Hard (17) Sinsay Gym Hard (16) Sinsay Gym Hard (15) Sinsay Gym Hard (14) Sinsay Gym Hard (13) Sinsay Gym Hard (12) Sinsay Gym Hard (11) Sinsay Gym Hard (10) Sinsay Gym Hard (9) Sinsay Gym Hard (8) Sinsay Gym Hard (7) Sinsay Gym Hard (6) Sinsay Gym Hard (5) Sinsay Gym Hard (4) Sinsay Gym Hard (3) Sinsay Gym Hard (2) Sinsay Gym Hard (1)

Kolekcja Gym Hard jest już dostępna w wybranych salonach Sinsay i na www.sinsay.com.