Cross z letnimi propozycjami

„Kierujemy się wizją i tradycją rzemiosła i nowoczesności,  funkcjonalnością oraz inspiracją w stylu vintage” – to jedna z  najważniejszych maksym marki Cross. Lipcowa odsłona kolekcji to ukazanie subtelnej nuty klimatu vintage, w której każdy, kto  spragniony jest mody w innym wymiarze, znajdzie coś dla  siebie. Wakacje to czas lenistwa, a ubrania z  kolekcji Cross Jeans – adekwatnie do klimatu – są wygodne, dopasowane,  zwiewne, wciąż przypominające piękne lato.Cross z letnimi propozycjami (4)Cross z letnimi propozycjami (3)

Silny jak denim

Denim to bezkonkurencyjny materiał, wiodący w modzie prym. Także w  tej kolekcji jego zwolennicy będą zachwyceni. Nie obejdzie się bez klasycznych, głębokich kolorów, dopasowanych krojów. Denim będzie idealny zarówno na elegancką kolację, jak i casualowe wyjście na plażę.Cross z letnimi propozycjami (5) Cross z letnimi propozycjami (2) Cross z letnimi propozycjami (1)

Topy

Marka Cross zadbała, by każdy niezależnie od tego, czy kocha  upały, czy też nie, czuł się komfortowo. Odpowiednio skrojone,  bawełniane topy w jasnych kolorach, to idealne rozwiązanie na takie dni. Dla zwolenników klasycznych stylizacji, bawełniany t-shirt  dobrze zestawić z jeansami. 

Subtelna jak kwiat

Kwiaty, lekkość i zwiewność każdemu będą kojarzyć się inaczej. Dla  jednych to lato, dla innych powrót do kwiecistych łąk czy ogrodów. Sukienki w tej kolekcji oddają wszystkie te cechy, są one kwintesencją kobiecości. Kobiety pragnące ją uwydatnić będą  nimi zachwycone.