Nowa polska marka modowa Marisol – luźne kroje, naturalne materiały i wielkie marzenie

Ubrania, które założysz zarówno do pracy, na randkę czy niezobowiązujące wyjście z przyjaciółką. Luźne kroje, w których poczujesz się pewnie i naturalne materiały, gwarantujące komfort noszenia przez wiele godzin. Taka właśnie jest marka Marisol, której projekty nawiązują do stylu boho w świeżym, minimalistycznym wydaniu.

Marzenie o tworzeniu własnej marki modowej, w której dominować będą naturalne materiały, towarzyszyło Klaudii Czerniakowskiej od lat. Markę Marisol założyła w czasie pandemii i podjęła ryzykowną decyzję, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Odejście z korporacji i rozpoczęcie biznesu w branży modowej to zawsze trudna decyzja, szczególnie w dobie pandemii koronawirusa i niepewnej przyszłości.

O swoich początkach i rozpoczęciu prowadzenia marki modowej Klaudia Czerniakowska – założycielka marki Marisol, opowiada często na Instagramie. Jej misją jest nie tylko edukowanie Polek w kwestiach zrównoważonej mody i wyboru naturalnych tkanin, ale także zachęcenie kobiet do realizacji własnych marzeń i spełniania się w biznesie.

Szczerość w social mediach i wykorzystywanie naturalnych tkanin w produkcji to klucz do sukcesu Marisol. Znakiem rozpoznawczym marki stały się projekty z muślinu. Z muślinowej bawełny z certyfikatem OEKO-TEX Standard 100 powstały zarówno zwiewne sukienki w pastelowych odcieniach, jak i przewiewne zestawy koszulek i szortów. W kolekcji marki na lato 2021 nie zabrakło boho sukienek o krojach kimonowych, trzywarstwowych czy romantycznych, oversizowych wersji na szelkach, a także bluzek o kroju kimono czy koszul. – Chcę tworzyć ubrania, które sama uwielbiam nosić i które są moją codzienną bazą, szczególnie w upalne, letnie dni. Uwielbiam styl boho przełamany minimalistyczną nutą. – mówi Klaudia Czerniakowska, założycielka marki Marisol.Marisol (1) Marisol (2) Marisol (3) Marisol (4) Marisol (5) Marisol (6) Marisol (7) Marisol (8) Marisol (9) Marisol (10) Marisol (11) Marisol (12) Marisol (13) Marisol (14) Marisol (15) Marisol (16) Marisol (17) Marisol (18) Marisol (19) Marisol (20) Marisol (21) Marisol (22) Marisol (23) Marisol (24) Marisol (25) Marisol (26) Marisol (27) Marisol (28)

Ubrania marki Marisol szyte są w podkarpackich szwalniach, a założycielka marki odpowiada za wybór materiałów, które są przyjazne dla środowiska i posłużą nam przez wiele sezonów.