Nowości od Joanny Hawrot

Bazą nowych modeli są wielofunkcyjne kimona. Pojawiają się także spodnie hakamy, bluzki czy narzutki. Totalną nowością jest ultraciepły pikowany welurowy płaszcz kimonowy. Podstawową kolorystykę kolekcji stanowią czerwień i czerń. Znajdziemy również kimona w takich odcieniach jak indygo, stalowy czy turkusowy.

Projektantka zwraca uwagę na to jak ubiór może wpłynąć na nasze życie. Kimona Joanny Hawrot łączą w sobie tradycyjność i nowoczesność zarazem. Podkreślają wyjątkowość osoby, która je założy i otwierają umysł na nowe estetyczne doznania. Najnowsze modele stworzone zostały z myślą o tym, jak jeden ubiór może towarzyszyć człowiekowi w różnych momentach życia i wpływać na jego historię. Jak powszechnie wiadomo, stój ma znaczący wpływ na nasze samopoczucie, postawę i ocenę samego siebie, dlatego tak istotne jest, by doskonale czuć się w tym, co nosimy.

Kimono, to nie tylko odzienie. Jest ono powiernikiem naszych historii, buduje wspomnienia, towarzyszy nam podczas ważnych wydarzeń, dopasowuje się do osoby i podkreśla jej wyjątkowość w każdej sytuacji. Dzięki wysokiej jakości materiałom i możliwości wielu stylizacji, kimono można założyć na wiele okazji. Każdy kto takie kimono założy, doznaje estetycznej fascynacji. Umysł staje się czysty, gotowy na odkrywanie kolejnych ścieżek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj