Kolekcja kostiumów kąpielowych ESOTIQ na lato 2017

Etno, kolorowa dżungla a może klasyczne marynarskie paski? ESOTIQ na zbliżające się lato 2017 przygotował dwie linie strojów kąpielowych. Energetyczną JUNGLE SPIRIT i elegancką SANTORINI HEAVEN. Nie zabrakło modeli sygnowanych przez Joannę Krupę z seksownymi wycięciami podkreślającymi figurę.

Moda Damska MODA PLAŻOWA  Kolekcja kostiumów kąpielowych ESOTIQ na lato 2017JUNGLE SPIRIT to linia strojów kąpielowych dla odważnych kobiet, które na plaży chcą poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo za sprawą oryginalnych modeli i wyjątkowych dodatków. Żywe kolory – turkus, koral i fuksja, nieprzeciętne printy, seksowne siatki i frędzle, przeplatają się tego lata z multikolorowymi azteckimi nadruki i pięknymi, tropikalnymi kwiatami.

Moda Damska MODA PLAŻOWA  Kolekcja kostiumów kąpielowych ESOTIQ na lato 2017SANTORINI HEAVEN to ekskluzywna linia strojów kąpielowych, w których kobieta zawsze jest elegancka i pełna blasku. Zjawiskowy wygląd na plaży zapewnią użyte w kolekcji błyszczące nadruki, złote dodatki, klasyczne kontrasty i marynarskie motywy. Całość ma podkreślić wyjątkowość i styl, którym możemy cieszyć się w czasie relaksu w ekskluzywnym kurorcie czy podczas wieczornego spaceru wzdłuż wybrzeża.Moda Damska MODA PLAŻOWA  Kolekcja kostiumów kąpielowych ESOTIQ na lato 2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here