Nowości od Malubi – klasyka z charakterem

Kolekcja Malubi na obecny sezon to starannie wyselekcjonowane trendy, które będą obowiązywać w nadchodzących miesiącach. Odpowiednio dopasowane kroje podkreślające wysublimowany charakter kobiety sprawiają, że całość kolekcji jest spójna i dowolnie można łączyć jej elementy.

Motywem przewodnim jest tutaj jeden z najbardziej dostojnych kolorów jakim jest khaki, który dodaje kobiecości i sensualności do casualowego stylu kolekcji. Detale takie jak wiązania oraz ażury w sposób naturalny przełamują nudę i wybudzają bardziej charakterną i rockową duszę posiadaczki. Podkreśleniem tych wszystkich elementów mają być skórzane i zamszowe materiały. Dopasowane lub koszulowe sukienki zawsze znajdą wiele zwolenniczek wśród kobiet lubiących połączenia różnych motywów. Kamizelki z gorsetowym wiązaniem, tuniki z tiulowym trenem – to propozycje idealnie sprawdzające się na wieczorne wyjście ze znajomymi. W kolekcji tej nie brakuje również elementów sprawdzających się w codziennym biegu – klasyczne rurki, delikatne bluzki, ponadczasowa skórzana kurtka. Kobieta każdego dnia manewruje między swoim diabłem a aniołem i pewne jest to, że nigdy się przy tym nie nudzi.

Cała kolekcja utrzymana jest w jednakowym tonie, co sprawia, że łączenie jej elementów jest banalnie proste oraz zawsze da świetny efekt. Podkreśl swoje wewnętrzne żywioły z nową kolekcją Malubi.