Trening dobrze doBRAny. Kolekcja treningowa od Under Armour wyłącznie dla kobiet.

W co mam się ubrać na trening?! To pytanie coraz częściej dotyczy kobiecej szafy. Zadają je sobie zarówno wytrwane trenerki, jak i fitnessowe entuzjastki. Sesja lookbookowa z Natalią Gacką, ambasadorką marki Under Armour w roli modelki, pokazuje co tak naprawdę liczy się w sportowym ubraniu i dlaczego jest to profesjonalizm.

 Odzież treningowa dla kobiet zdecydowanie przestała przypominać zestawy na lekcje WF. Dziś w legginsach fitnessowych tańczymy w sali do ćwiczeń, ale też w klubie muzycznym, a staniki sportowe w kontrastowych kolorach, świetnie sprawdzają się pod luźną koszulką również na co dzień. Za co kobiety pokochały odzież sportową? Kolorów i krojów może być wiele, ale odpowiedź jest tylko jedna – pełna innowacji funkcjonalność i wygoda!

Coraz częściej zwracamy uwagę, aby zestawy na siłownię nie tylko były ładne i modne, ale liczymy się z tym, że ubranie może wpływać na jakość treningu i osiągane rezultaty. Jako pierwsi na zaawansowaną technologię strojów postawili mężczyźni – dla nich ważniejsze było jak się trenuje, nie jak wygląda. Teraz także kobiety mają coraz większą świadomość, że strój może czynić mistrza. Dlatego też marka Under Armour zdecydowała się na sesję lookbookową, w której w rolę modelki wcieliła się Natalia Gacka – Mistrzyni Świata i wielokrotna Mistrzyni Polski w fitnessie sylwetkowym, a zarazem ambasadorka amerykańskiej marki w Polsce. Tym samym lookbook pokazuje nie tylko sportowe stylizacje, ale też sylwetkę trenerki w autentycznych ujęciach treningowych. Sesja uświadamia, że Under Armour jest dla reprezentantów prawdziwie sportowego stylu. W myśl zasady „To make athlets better”, marka pragnie uczynić sportowców lepszymi i pomaga osiągnąć jak najlepsze wyniki, dostarczając zaawansowaną technologicznie odzież i akcesoria.

W najnowszej kolekcji treningowej Under Armour dla kobiet znaleźć można pełen wybór odzieży, obuwia i akcesoriów. Poza atrakcyjnym wzornictwem, pełnym energetyzujących kolorów, główny nacisk położony został na funkcjonalne rozwiązania. Dzięki technologii CoolSwitch – widocznej jako warstwa o krystalicznym wzorze – natychmiastowo zostaje usunięty nadmiar ciepła, a ciało doznaje przyjemnego chłodu. W ten sposób ubranie staje się sprzymierzeńcem skutecznego treningu, aby osiągnąć w tym samym czasie jeszcze więcej. Innowacyjne rozwiązanie zastosowano zarówno w koszulkach, jak i legginsach. Natomiast staniki sportowe, chroniące przed średnimi wstrząsami, wykonano z gładkiej, dwuwarstwowej tkaniny w technologii HeatGear®, która optymalizuje temperaturę ciała i utrzymuje je w świetnej kondycji podczas ćwiczeń, treningu czy sportowej rywalizacji. Dodatkowo niezawodny system 4-way stretch zapewnia maksymalny komfort ruchów, a klasyczny krój racer-back ułatwia dopasowanie. Ponadto, krój compression uwalnia energię mięśni i pozwala dłużej utrzymać ich maksymalną siłę i wydajność, co poprawia stabilizację i prowadzi do szybszej regeneracji.

Na uwagę zasługuje także obuwie dostosowane do rodzaju aktywności sportowej. Dla kobiet szczególnie wyróżniają się modele wykonane w technologii Speedform – ultralekkiej, całkowicie bezszwowej, inspirowanej kombinezonami astronautów, a wykonanej z materiału wykorzystywanego do szycia biustonoszy sportowych. Są to: treningowe, ultralekkie Studio Lux – z gładkich materiałów połączonych są za pomocą ultradźwięków dla większego komfortu; oraz buty do biegania – Gemini 2 – najnowszej generacji o bezszwowej konstrukcji pięty, dla maksymalnego dopasowania stopy i Slingshot – buty z zastosowaniem włókien Dyneema – najbardziej wytrzymałego polietylenu na świecie.