Modowa rewolucja w zasadach dress code, czyli nowa kolekcja FRANCHIE RULES

Jak połączyć sztywne zasady biurowego dress code’u z obowiązującymi trendami? Jak podkreślić swój indywidualny styl, tak aby stał się naszą wizytówką? FRANCHIE RULES to nowa marka na mapie Polski, która połączyła świat mody i biznesu! Idealnie dopasowane do sylwetki ubrania z wysmakowanymi detalami, najwyższej jakości wzornictwo i wysokiej jakości tkaniny – tak w kilku słowach można scharakteryzować kolekcję marki FRANCHIE RULES.

Modowa rewolucja w zasadach dress code, czyli nowa kolekcja FRANCHIE RULESFRANCHIE RULES to marka dedykowana eleganckim, pewnym siebie kobietom, które chcą podążać za najnowszymi trendami, a jednocześnie muszą poruszać się w sztywnych ramach obowiązującego je dres code’u. Odpowiadając na te potrzeby, powstała wyjątkowa linia ubrań, która może stanowić podstawę garderoby każdej kobiety, a także pozwala na swobodne miksowanie poszczególnych elementów z kolekcji między sobą. To propozycja dla minimalistek, doceniających kobiece i wyrafinowane w formie ubrania, które można modyfikować w zależności od biżuterii czy dodatków.

Francuski szyk

Modowa rewolucja w zasadach dress code, czyli nowa kolekcja FRANCHIE RULESFrancuzki styl, znany jest na świecie – inspirują się nim fashionistki, blogerzy i fotografowie na całym świecie. I to właśnie on był inspiracją dla nowej kolekcji na sezon wiosna-lato 2016. To przemyślana i spójna propozycja – warto zwrócić uwagę na wysmakowane detale m.in.: przyciągające wzrok: paski, guziki czy mankiety w koszulach,  monokolorystyczne hafty, nadruki, matowe cekiny. Ubrania idealnie dopasowują się do każdej sylwetki, dzięki zastosowanym innowacyjnym konstrukcją, które nadają im unikalnego fasonu. FRANCHIE RULES proponuje klasyczne rozwiązania, ale nie zapomina także o tym, że moda to sposób na wyraźnie swojej osobowości. W myśl tej idei powstało kilka nietuzinkowych propozycji, które przypadną do gustu każdej fashionistce. Prawdziwy must-have sezonu to garnitur w duże, kwiatowe wzory – zaprojektowany specjalnie dla kobiet, które nie boja się iść o krok do przodu i wyróżnić się z tłumu.

 Nowoczesna elegancja

Modowa rewolucja w zasadach dress code, czyli nowa kolekcja FRANCHIE RULESKolekcja została zróżnicowana i rozbudowana do 30 sylwetek: sukienki, spódnice, marynarki, koszule oraz spodnie. Wszystkie ubrania powstają w krótkich, limitowanych partiach tak by każda klientka czuła, że przynależy do elitarnego świata marki. W Atelier można zamówić spersonalizowane projekty. dzięki czemu każda Klientka będzie mogła stać się właścicielką dopasowanego do swoich potrzeb produktu.

Najnowsza kolekcja FRANCHIE RULES jest dostępna od maja w Atelier na ul. Rozbrat 44a, a także na stronie internetowej www.franchierules.com.

Ceny rozpoczynają się od 250 PLN do 600 PLN.