Złoto dla wyjątkowej kobiety – Zegarkowe prezenty na Dzień Matki

Dzień Matki to idealny moment, aby jednej z najważniejszych osób w naszym życiu podarować wyjątkowy, elegancki prezent. Zegarek zalicza się do tych upominków, które postrzegane są jako ponadczasowe i odpowiednie na każdą okazję. Modny, gustowny czasomierz w złotym odcieniu z powodzeniem zastąpi biżuterię i stanie się nieodłącznym elementem codziennego looku.  

Lifestyle 1Rynek modowy został niemal „zalany” błyszczącymi akcesoriami, dlatego z łatwością można  dobrać czasomierz nie tylko do gustu i wieku mamy, ale również biorąc pod uwagę  zasoby swojego portfela. Warto zwrócić uwagę na detale takie jak czytelność tarczy, wielkość zegarka, obecność lub brak kryształów oraz sposób wykończenia bransolety. Każdy element bowiem odgrywa kluczowe znaczenie gdy chcemy doskonale trafić w gust obdarowywanej osoby.

Lifestyle 2Aby maksymalnie spersonalizować prezent i podkreślić jego wagę i znaczenie, można również rozważyć wykonanie jednego prostego zabiegu – grawerki na deklu zegarka. Co prawda, na tej niewielkiej powierzchni nie umieścimy poematu, ale kilka właściwie dobranych słów stworzy piękny i wzruszający przekaz, wyrażający wdzięczność i miłość do drugiej osoby. Prezentujemy 10 modnych zegarków, które łączy złota kolorystyka, ale różnicują detale,  dzięki którym z łatwością dobierzemy ten idealny na prezent z okazji Dnia Matki.