Gwiazdy wybrały sukienki marki Lavard

Gwiazdy pokochały sukienki z linii Yoshe by Lavard. Joanna Moro wybrała subtelną, białą koronkę, w której wystąpiła w programie „Kocham Cię, Polsko!”. W ostatnim odcinku show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawiła się natomiast Ola Szwed, która postawiła na granatową kreację z metalowymi zdobieniami.

Joanna Moro w białych koronkach

Joanna Moro Lavard fot. A. Ożga-Woźnica (28)W programie „Kocham Cię, Polsko!” Joanna Moro pojawiła się w białej, koronkowej sukience z linii Yoshe by Lavard. Jej klasyczny krój i optymalna długość przed kolano sprawia, że będzie ona odpowiednia na każdą wiosenno-letnią okazję- od romantycznej randki po komunię czy chrzciny. Aktorka postanowiła zestawić delikatne koronki z neonową biżuterią, tworząc tym samym oryginalny efekt.

 

 Ola Szwed w jedwabnej sukience

Ola Szwed LavardZdecydowanie bardziej wieczorową propozycję wybrała Ola Szwed. Aktorka pokazała się w granatowej, ekstrawaganckiej kreacji z linii Yoshe by Lavard. Sukienka została uszyta z naturalnego jedwabiu, który jest jedną z najszlachetniejszych tkanin. Metalowe aplikacje i nietuzinkowe wycięcia nadały sukience nieco rockowego charakteru. Z pewnością sprawdzi się ona podczas niejednego wieczornego wyjścia.

Obie sukienki można znaleźć w salonach firmowych marki Lavard.