Wiosenne stylizacje do pracy – koszule

Mundurek do pracy już Ci się znudził? Biała koszula, czarna spódnica i klasyczne do-datki. Takim rozwiązaniom mówimy stanowcze nie! Czas szaleć, bawić się formą i kolo-rem. Jak, więc wybierać stylizacje do pracy? Podpowiadamy!

Dobrze dopasowana koszula, z wiązaną kokardą przy szyi to świetny wybór do pracy, na rozmowę kwalifikacyjną czy spotkanie biznesowe. Delikatna kratka w połączeniu z klasyczną spódnicą z koła sprawi, że twój look będzie elegancki, ale też bardzo kobiecy. Charakteru całości nadadzą połyskujące szpilki i modny w tym sezonie worek zamiast torebki.

Wiosenne stylizacje do pracy - koszuleKlasyczną biel czy delikatną kratę możesz zastąpić bardziej charakterystycznym wzorem i kolorem. Nie bój się mocnych kontrastów i odważnych rozwiązań. Pamiętaj też, że w tym sezonie nie dobieramy butów i torebek w tym samym kolorze.
Wiosenne stylizacje do pracy - koszuleŚwietnym przełamaniem standardowego połączenia, czyli bieli i czerni jest wybór koszuli w delikatną, prawie niewidoczną kratkę lub paski. Taki zabieg sprawi, że Twoja stylizacja nie będzie nudna. Możesz pozwolić sobie również na jeden mocniejszy akcent kolorystyczny, najlepiej w dodatkach. W tym sezonie króluje czerwień, kobalt i oczywiście pastele.

Wiosenne stylizacje do pracy - koszule A więcej stylizacji do pracy znajdziesz na www.MOLLY.PL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj