Łatwa depilacja z nowymi depilatorami Philips Satinelle

Eleganckie depilatory Philips Satinelle mają ergonomiczny, zakrzywiony uchwyt, który ułatwia przesuwanie urządzenia po skórze. Najszersza głowica z dyskami ceramicznymi depiluje blisko skóry, wychwytując nawet drobne włoski i zapewniając szybkie i długotrwałe efekty. Z urządzeń można korzystać na mokro i na sucho. Dodatkowo dostępne są akcesoria, abyś mogła zapewnić skórze spersonalizowaną pielęgnację.

Łatwa depilacja z nowymi depilatorami PhilipsKtóra z nas może powiedzieć, że lubi depilację? Pewnie nieobce są Ci: nieprzyjemne uczucie, gdy musisz przesunąć depilator po skórze nawet kilka razy, wrastanie włosków i krótkotrwałe efekty depilacji. Na szczęście dostępne są nowe depilatory marki Philips, która jest liderem w kategorii elektrodepilacji[1]. Depilatory Philips Satinelle, sprawiają, że depilacja przebiega szybko, jest maksymalnie skuteczna, a dostępne dodatkowe akcesoria zapewniają skórze odpowiednią pielęgnację.

Główną zaletą depilatorów Philips Satinelle jest ergonomiczny, zakrzywiony uchwyt, który umożliwia łatwe manewrowanie, zapewniając przy tym pełną kontrolę i większy zasięg. Możesz więc w naturalny i precyzyjny sposób przesuwać urządzenie po całym ciele. Ponadto dla jeszcze lepszych efektów depilatory są wyposażone w opatentowany system depilacji. Pęseta unosi i zbiera przylegające włosy oraz prowadzi je do punktu wyrywania, w którym zostają usunięte. W połączeniu z wyjątkowymi, okrągłymi dyskami ceramicznymi gwarantuje to depilację blisko skóry, co daje optymalne efekty i większą delikatność. Wykonana z twardego materiału ceramicznego głowica zapewnia mocny chwyt, przez co nie wyślizgną się nawet drobne włoski, a depilacja jest nie tylko skuteczna, ale przebiega też szybko. Najszersza 30mm głowica depilująca pozwala usunąć maksymalną ilość włosków nawet jednym ruchem! Dodatkowo wyjątkowa lampka Opti-light ułatwiająca wychwytywanie drobnych włosków zapewnia uzyskanie doskonałych efektów depilacji na całym ciele.

Philips zadbał też o komfort podczas depilacji. Po naładowaniu depilatory mogą działać do 30 minut. Dzięki specjalnemu uchwytowi antypoślizgowemu urządzenia można używać w optymalny sposób na sucho i na mokro – podczas kąpieli pod prysznicem lub w wannie.

Eleganckie depilatory Satinelle wyposażono w rozwiązania umożliwiające spersonalizowaną pielęgnację. W najwyższym modelu BRE650/00 dostępnych jest aż 8 akcesoriów. Poza głowicą golącą są to: nasadka do przycinania, nasadka do twarzy, nasadka do miejsc wrażliwych, system masujący, nasadka do napinania skóry, końcówka do masażu, szczoteczka złuszczająca. Możesz więc wybrać depilator najbardziej odpowiadający potrzebom Twojej skóry.

Łatwa depilacja z nowymi depilatorami Philips SatinelleNowa końcówka do masażu dostępna z depilatorem BRE650 dociera do głębszych warstw skóry, co umożliwia odprężenie i uzyskanie pełnej blasku skóry. Natomiast szczoteczka złuszczająca dołączona do modeli BRE650 i BRE644 usuwa martwe komórki naskórka. Aż 48 tysięcy cienkich, hipoalergicznych włosków zapewnia delikatne i efektywne usuwanie martwego naskórka, a także stymuluje regenerację powierzchni skóry. Z tym urządzeniem proces złuszczania jest bardziej efektywny niż zabiegi ręczne! Z kolei nasadka do twarzy i nasadka do miejsc wrażliwych z modeli BRE650, BRE644 i BRE640 zapewniają łagodniejszą depilację różnych obszarów ciała. Dostępny we wszystkich modelach depilatorów Satinelle system masujący łagodzi uczucie dyskomfortu w czasie depilacji.

Rekomendowane ceny detaliczne nowych depilatorów Philips Satinelle Prestige wynoszą:

BRE650/00 – 449,00 zł

BRE644/00 – 409,00 zł

BRE640/00 – 389,00 zł

BRE630/00 – 319,00 zł

BRE620/00 – 299,00 zł

BRE610/00 – 249,00 zł

[1] Na podstawie danych wiodącego  instytutu badania rynku według  wartości odsprzedaży w roku 2015, Polska.

Kategoria elektro depilacji kobiecej: depilatory, urządzenia do depilacji światłem IPL, trymery, golarki damskie.

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj