ŁOWCY STYLU Daj się złapać w Zielonych Arkadach

Oryginalność czy klasyka? Ekstrawagancja czy minimalizm? Już 15 kwietnia Zielone Arkady rozpoczynają akcję ŁOWCY STYLU, której celem jest pokazanie ciekawych osobowości oraz niepowtarzalnego stylu Klientów Galerii. W każdy piątek od 16.00 ekipa Łowców Stylu będzie poszukiwać niebanalnych stylizacji.

 ZA_LOWCY_B1aNiewątpliwie to, jak się ubieramy, jest po części prezentacją naszej osobowości, zainteresowań oraz poglądów na świat. O tym jaki styl wybierają Klienci Zielonych Arkad będzie można dowiedzieć się dzięki najnowszej akcji ”ŁOWCY STYLU”. Nie ważny jest wiek ani płeć uczestników. Organizatorzy stawiają przede wszystkim na oryginalność, kreatywność oraz pomysł na siebie.

Jako pierwsi chcemy pokazać jak modni
i otwarci na nowe trendy są mieszkańcy naszego regionu. Widzimy to po naszych Klientach – różnorodność stylów, smak i wyczucie mody są widoczne na każdym kroku –
mówi Iwona Mroczek, Dyrektor Zielonych Arkad.

Akcja ŁOWCY STYLU rusza 15 kwietnia.
W każdy piątek w Galerii, w godz.: 16.00 – 18.00 ekipa akcji wspólnie ze stylistką
i fotografem będą poszukiwać najciekawiej ubranych gości Galerii. Zdjęcia tych osób ukażą się na profilu facebookowym Zielonych Arkad, gdzie przez 5 dni będą walczyć o głosy Internautów.
W każdym tygodniu zwycięzca akcji otrzyma bon zakupowy o wartości 200 zł do wykorzystania w Galerii.

Aby poznać ekipę ŁOWCÓW STYLU oraz wziąć udział w Akcji najlepiej odwiedzić Galerię
15 kwietnia oraz śledzić fanpage Zielonych Arkad.

 

Szczegóły wydarzenia: www.zielonearkady.com.pl