Najlepsze szyciowe blogi wyłonione – SZYCIOWY BLOG ROKU 2015 – podsumowanie konkursu

Prawie 80 blogów stanęło do walki o tytuł SZYCIOWEGO BLOGU ROKU 2015. Blogi o modzie, szyciu, rękodziele i pokrewnych pasjach po raz kolejny okazały się być niezwykle popularne i mieć grono oddanych czytelników.

Najlepsze szyciowe blogi wyłonione - SZYCIOWY BLOG ROKU 2015 – podsumowanie konkursuW konkursie organizowanym przez legendarną markę maszyn do szycia ŁUCZNIK mógł wziąć udział każdy właściciel bloga poświęconego szyciu, robótkom ręcznym lub innym pasjom związanym z modą (np. projektowaniem). – W tym roku przyjęliśmy 79 zgłoszeń zgodnych z regulaminem konkursu. Dominowały te zgłaszane w kategorii DIY (Do It Yourself), co pokazuje, że rodzimi blogerzy stawiają przede wszystkim na dzielenie się wiedzą i tworzenie treści poradnikowych oraz kursów. To świetny trend, który pozwala czytelnikom rozwijać swoje pasje bez wychodzenia z domu! –  mówi Patrycja Ziółkowska, Dyrektor Marketingu ASPA Electro.

 Zwycięzców konkursu wybrało jury, w którego skład weszły blogerki-laureatki ubiegłorocznego konkursu: Joanna Wołyniec-Kmieć (www.thinkinggraphic.pl), Julia Marek (www.joulenka.pl) oraz Beata Przeorska (www.brummig.blox.pl), a także przedstawiciel marki Łucznik. Jury przyznało 9 nagród w trzech kategoriach: MODA, DIY i OSOBOWOŚĆ.

Główne nagrody przypadły w tym roku blogom: MYSELFDOROTAMGLEJ – w kategorii MODA, PRACOWNIA JAN LEŚNIAK – w kategorii DIY i ANTYWIESZAK – w kategorii OSOBOWOŚĆ. Jury przyznało także dwie dodatkowe nagrody w kategorii ODKRYCIE blogom MUMMY’S WORLD – KREATYWNIE NIE TYLKO DLA DZIECI i BĘBENEK I STOPKA.

Swojego faworyta wybrali także czytelnicy, którzy mogli głosować na stronie konkursu. zwycięzcą w kategorii WYBÓR INTERNAUTÓW został blog RYSOTKI.

Wszystkie wyniki są dostępne na stronie: www.szyciowyblogroku.pl/zwyciezcy-2015

Autorzy 3 zwycięskich oraz 9 wyróżnionych blogów otrzymają zaawansowane maszyny do szycia od organizatora konkursu – firmy ASPA Electro, zarządzającej marką ŁUCZNIK.

www.szyciowyblogroku.pl

szyciowy blog