Power Hair odżywka − laboratorium kosmetyczne Joanna

Pamiętamy, że w pewnych porach roku nasze domowe i ogrodowe rośliny wymagają szczególnego traktowania, bo inaczej nie przetrwają zimy albo przedwiośnia. Postarajmy się w taki sam sposób myśleć o swoich włosach, narażonych na działanie ogrzewania zimą i klimatyzacji latem. I zastosujmy wobec nich specjalną kurację wspomagającą − idealna będzie nowa seria Power Hair Laboratorium Kosmetycznego Joanna. W jej skład wchodzi również Odżywka wzmacniająca osłabione włosy.

JOANNA_odzywka Odżywka wzmacniająca z nowej serii Power Hair przeznaczona jest dla posiadaczy słabych i cienkich włosów, które mają również tendencję do wypadania. Optymalnie skomponowane składniki receptury ułatwiają wnikanie substancji aktywnych do wnętrza mieszków włosowych. Dzięki temu wzmacniają cebulki włosowe i zmniejszają wypadanie włosów.  Szampon delikatnie pielęgnuje osłabione pasma, dostarczając im substancji odżywczych i wzmacniających.

Kosmetyki z serii Power Hair mają zaawansowaną formułę opartą na dwóch kompleksach: Vital Hair & Sculp Complex oraz Polyplant Biox Capilar. Na czym polega ich działanie na poziomie komórkowym?

  • dostarczają glukozę i zwiększają oddychanie komórkowe,
  • poprawiają zakotwiczenie cebulki włosowej w skórze głowy,
  • chronią komórki przed starzeniem.

 

Kosmetyki Power Hair przywracają włosom zdrowy i mocny wygląd, stymulują ich wzrost i redukują wypadanie. Badania dowodzą, że efektem ich stosowania jest widoczna poprawa kondycji włosów. Stają się gładsze, nabierają naturalnej miękkości.

 Wśród składników obu kompleksów aktywnych są:

  • alfa-hydroksykwasy, które mają delikatne działanie złuszczające, dzięki czemu ułatwiają wnikanie substancji aktywnych do mieszka włosowego;
  • trimetylglicyna dostarcza cebulkom włosowym energii, koniecznej do prawidłowego wzrostu włosów;
  • hexapeptyd pomaga w zakotwiczeniu cebulki włosowej w skórze głowy;
  • ekstrakty z drzewa chininowego, arniki i żeń-szenia stymulują mikrokrążenie powierzchniowe skóry głowy, zapewniając jej optymalną rewitalizację;
  • witaminy o właściwościach antyoksydacyjnych chronią włosy przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.

Najlepsze efekty kuracji uzyskamy, sięgając również po pozostałe produkty z serii Power Hair Laboratorium Kosmetycznego Joanna, czyli: Szampon wzmacniający, Kurację oraz Ampułki.

Opakowanie: 200 g

Cena: ok. 7 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj