Innowacyjne odżywki Pantene z histydyną

Pozwól zabłysnąć swym zniewalającym włosom na pierwszej randce!

Nic tak nie poprawia samopoczucia jak pojawienie się na pierwszej randce z pięknie ułożonymi
lub elegancko upiętymi, zdrowymi włosami. Perfekcyjny wygląd dodaje nam pewności siebie, pozwala odprężyć się i poczuć naprawdę swobodnie. Pantene dba o to, aby każda kobieta czuła się piękna w każdej sytuacji oraz wie, jak zapewnić na pierwszej randce olśniewająco zdrowe włosy. Pantene wprowadza odżywki najnowszej generacji, które pozwalają osiągnąć efekt zniewalająco mocnych, gęstych i zdrowych włosów.

 Chcesz świetnie wyglądać na wieczorne wyjście? – zdrowe włosy zrobią to za ciebie!

 Czy wiesz, że pod wpływem wilgoci zniszczone włosy mogą puszyć się nawet 10 razy bardziej?
A to, że fryzura opada wtedy 3 razy szybciej niż w przypadku zdrowych włosów? Tylko włosy zdrowe od wewnątrz mogą być miękkie w dotyku i odporne na niepożądane puszenie i opadanie, tak aby do końca randki fryzura wyglądała nieskazitelnie! Włosy zdrowe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz gwarantują, że fryzura pozostanie gładka i pełna objętości.

Uszkodzenie włosów spowodowane odkładaniem się zanieczyszczeń mineralnych zawartych w wodzie

Eksperci Pantene Hair Research Institute przez ponad 5 lat prowadzili badania w dziedzinie proteomiki, aby zrozumieć i wskazać czynniki zewnętrzne i wewnętrzne mające wpływ na zdrowie włosów. Badania wykazały, że bez względu na kształt, rozmiar czy pochodzenie etniczne, we włosach każdego człowieka odkładają się minerały zawarte w wodzie, w szczególności związki miedzi
o silnych właściwościach oksydacyjnych. Ich obecność w wodzie jest niezbędna dla zdrowia naszego organizmu, jednak gromadzenie się nadmiernych ilości we wnętrzu włosa prowadzi do zerwania
i erozji podstawowych białek i tłuszczów. Konsekwencją tego jest tzw. porowatość białek, czyli ich ubytek w strukturze włosa. W miarę gromadzenia się zanieczyszczeń mineralnych włosy tracą blask, objętość, stają się szorstkie i pozbawione życia, a w miarę upływu czasu zanieczyszczenia te osłabiają strukturę włosów, sprawiając, że są bardziej podatne na uszkodzenia spowodowane stylizacją, a także na rozdwajanie, łamanie i puszenie się.

Skuteczne, inteligentne produkty o długotrwałym działaniu

Podczas każdego mycia narażamy nasze włosy na uszkodzenia spowodowane naturalną obecnością zanieczyszczeń mineralnych w wodzie z kranu, dlatego naukowcy Pantene pracowali nad odkryciem składnika, który ogranicza tę powszechną przyczynę uszkodzeń włosów. Pantene prezentuje produkt najnowszej generacji – odżywkę z nową formułą zawierającą histydynę, której efekty zostały potwierdzone badaniami klinicznymi. Właściwości te sprawiają, że z każdym kolejnym myciem włosy stają się mocniejsze, piękniejsze i wyraźnie zdrowsze.

Innowacyjne odżywki Pantene z histydyną działają lepiej niż tradycyjne, nie obciążając włosów. Jak udało się to osiągnąć? Gdy Pantene rozpoczęło prace nad zmianą formuły odżywek, okazało się, że do tej pory działały one jedynie na zewnętrzną warstwę włosa, nie docierając w jego głąb. Główny naukowiec Pantene, Jeni Thomas wyjaśnia Warstwa zewnętrzna to zaledwie 5% powierzchni włosa i większość odżywek działa jedynie na tę jego część, nie docierają do pozostałych 95% włókien włosa. Odżywki Pantene z nową substancją aktywną – histydyną, wnikają w głąb struktury włosa i przywracają mu siłę dzięki wiązaniu oksydantów i ich neutralizacji, zmniejszając w ten sposób zanieczyszczenia mineralne we wnętrzu włosa.

Innowacyjne szampony Pantene zawierające formułę EDDS i nowe odżywki z histydyną pozwolą przywrócić zniszczonym włosom zdrowy blask. Zarówno działanie formuły EDDS, jak i histydyny polega na redukcji poziomu zanieczyszczeń mineralnych zawartych w wodzie, jednak cel ten osiągają w różny sposób. Formuła EDDS ma za zadanie zapobiegać ich gromadzeniu się poprzez działanie

w wodzie i na powierzchni włosów. Histydyna natomiast przenika w głębsze partie rdzenia włosa,
w których zanieczyszczenia mineralne są już obecne. Zestaw składający się z szamponu i odżywki dzięki kompleksowemu działaniu blokuje dwa razy więcej uszkodzeń powstałych w wyniku działania związków chemicznych o silnych właściwościach oksydacyjnych niż przy stosowaniu jedynie szamponów z technologią antyoksydantów.

PANTENE_Gęste_i_mocne_Szampon_250mlSZAMPON PANTENE PRO-V GĘSTE I MOCNE wzbogacony jest o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS, która już od pierwszego mycia redukuje zawartość związków miedzi we włosach, pomagając zachować naturalne piękno włókna włosa. Pozwala tym samym cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Zawiera zestaw niezbędnych składników oczyszczających
i odżywczych. Pomaga delikatnie oczyścić oraz chronić włosy przed czynnikami zewnętrznymi sprawiając, że stają się one bardziej odporne na działanie negatywnych skutków intensywnej stylizacji.

PANTENE_Gęste_i_mocne_Odżywka_200mlODŻYWKA PANTENE PRO-V GĘSTE I MOCNE wzbogacona jest o formułę z histydyną, której efekty zostały potwierdzone badaniami klinicznymi. Histydyna wnika głęboko w głąb włosa i przywraca mu siłę dzięki wiązaniu oksydantów i ich neutralizacji, zmniejszając w ten sposób zanieczyszczenia mineralne we wnętrzu włosa. Sprawia, że z każdym kolejnym myciem włosy stają się mocniejsze, piękniejsze i wyraźnie zdrowsze. Zaawansowana technologia odżywiania chroni włókno włosa przed uszkodzeniami, dla efektu mocnych i lśniących włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj