Nowe otwarcia w Starym Browarze

Kolejny polski projektant oraz perfumeria „Douglas”, jakiej Poznań jeszcze nie widział, wzbogaciły właśnie ofertę Starego Browaru.

 

„Bizuu”, „Lidia Kalita”, „Bohoboco”, „Hector & Karger”, „Natasha Pavluchenko”, „Niumi”, „Rage Age by Czapul”, „303 Avenue”, „Loft37.pl”, „Ania Kruk”, „Orska”, to marki polskich projektantów, które mają już swoje butiki w Starym Browarze. Dołączył do nich właśnie „QПШ” Roberta Kupisza. Każda nowa kolekcja istniejącego od 5 lat brandu budzi duże zainteresowanie i emocje. Jej projektant stawia na styl rockowy, a koszulki z nadrukiem i oversize’y „QПШ” weszły do kanonu polskiego współczesnego stylu grunge i streetwear’u.

W otwartym właśnie butiku „QПШ” w Starym Browarze dostępna jest kolekcja „Gangsta” na lato 2016. Jej motywem przewodnim jest lew – symbol siły. Jest bardzo sportowa, pełna zaskakujących bogatych zdobień: złotych i srebrnych, połyskujących naszywkami, pozłacanymi łańcuchami i paskami. W tym sezonie dla kobiet Robert Kupisz przygotował m.in. sukienki inspirowane stylem ikon czarnej muzyki, obcisłe skórzane spodnie, jedwabne tuniki i płaszcze. Propozycje dla mężczyzn są w większości utrzymane w stylu sportowym. Znajdują się wśród nich oversizowe bluzy i koszulki, spodnie, szorty, nie brakuje też letnich marynarek i płaszczy z uszlachetnionej, gniecionej bawełny.

Robert Kupisz to kolejny polski projektant, który zdecydował się na wieloletnią współpracę ze Starym Browarem po sukcesie pop-up shopu, który działał w Starym Browarze kilka miesięcy temu. Butik ma powierzchnię ok. 55 m2 i znajduje się w części Atrium na parterze.

 

Również w Atrium na parterze otwarto właśnie po aranżacyjnym remoncie i zwiększeniu powierzchni, największą w Poznaniu perfumerię „Douglas”. Salon w Starym Browarze zaliczany jest do kilku najbardziej prestiżowych w Polsce i posiada na wyłączność w Wielkopolsce wiele prestiżowych marek (m.in. Giorgio Armani Cosmetics, Bobby Brown, Tom Ford), pojawiają się tutaj w pierwszej kolejności kolekcje limitowane, znajdziemy tu także wiele produktów ekologicznych. Dla zapewnienia najwyższej jakości obsługi zatrudniono więcej konsultantów, których profesjonalizm jest znakiem rozpoznawczym całej sieci. W najbliższych dniach w Starym Browarze uruchomiony zostanie jeden z nielicznych w Polsce gabinetów kosmetycznych „Douglas”, oferujący zabiegi na twarz i ciało dla kobiet i mężczyzn. Nowe, bardziej przestronne wnętrze, utrzymane jest w kolorystyce biało-czarnej, której nowoczesny, surowy styl przełamują roślinne akcenty. Powierzchnia salonu liczy ponad 470 m2.

Perfumerie Douglas oferują blisko 20 000 produktów ponad 200 marek, w tym kilkadziesiąt marek na wyłączność. Jeśli wybrany produkt jest w danej chwili niedostępny w sklepie stacjonarnym, można go błyskawicznie zamówić za pośrednictwem połączonego ze sklepem internetowym douglas.pl systemu dostępnego w każdej perfumerii. Konsultant przechodzi z klientem cały proces zakupowy, po czym zamówienie jest natychmiast kierowane do realizacji. Dostawa bezpośrednio do perfumerii jest bezpłatna, a na odbiór produktu klient ma aż 21 dni.

Obok szerokiej oferty produktowej Douglas proponuje także wiele usług: zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, manicure, makijaż, indywidualne konsultacje oraz warsztaty pielęgnacyjne, zapachowe i makijażu. Douglas, jako pierwszy na polskim rynku, wprowadził także innowacyjne dobieranie koloru podkładu za pomocą urządzenia Douglas Color Expert.